....

Chyba na stránce: Vyzkoušejte ověřeného pomocníka při chystání celotáborové hry - inzerce - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3219-vyzkousejte-overeneho-pomocnika-pri-chystani-celotaborove-hry-inzerce?autologin=1"

Vyzkoušejte ověřeného pomocníka při chystání celotáborové hry - inzerce

Vyzkoušejte ověřeného pomocníka při chystání celotáborové hry - inzerce

Ať už zajišťujete celotáborovou hru pro světlušky a vlčata či pro skauty a skautky, jisté je, že budete potřebovat nejen ceny pro vítěznou družinu či jednotlivce, ale také dostatek propriet pro jednotlivé soutěže. Inspirujte se reklamními předměty a textilem a ušetřete čas a peníze.

Dejte sbohem pracné a nákladné výrobě kostýmů

Zejména díky plnobarevným tiskům – digitálním, separačním, sublimačním – můžete obyčejné reklamní tričko či jiný textil jednoduše proměnit v uniformu vesmírného generála, středověkou rytířskou zbroj či čarodějnické hábity. Stejně tak kvalitní potisk sítotiskem nebo až 15barevná výšivka dokáží pozvednout obyčejný textil na kouzelný převlek z říše fantazie.

Reklamní neznamená potištěný

Také pro rozlišení jednotlivých skupinek lze využít reklamní oblečení, které si navíc děti mohou samy upravit a dozdobit. Reklamní textil totiž nemusíte kupovat rovnou s potiskem nebo výšivkou. Rozdejte dětem jednobarevná či bílá trička a jejich úpravu už nechte na nich – batikujte, tiskněte, „vyžírejte“ bělidlem a tak podobně. Ať se děti vyřádí!

Vybavte se reklamními předměty

Stejně tak pomocí reklamních předmětů snadno vyplníte mezeru v programu i odměníte vítěze. Pořiďte pro děti například dřevěné hlavolamy, létající talíře, nejrůznější míče, stolní či karetní hry a mnoho dalšího. Můžete je označit vaším logem, názvem střediska, jménem tábora či táborové hry, takže vše bude nejen skvěle ladit, ale zároveň dětem zůstane vzpomínka na prožitá dobrodružství.

Ušetřete ještě více

Až do konce května můžete využít speciální akci pouze pro skauty a získat tak kvalitní bavlněná trička se slevou 30 %. Stačí si jich objednat alespoň 30 kusů a v košíku zadat slevový kupon SKAUT2017. Tato trička ale i další vhodný textil a reklamní předměty snadno objednáte na stránce: http://www.inetprint.cz/skauting.

--

Tento článek je placenou inzercí.

Michaela Čakrtová - Střízla, asistentka TDC

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1235x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu