....

Chyba na stránce: Skautské dřevěné motýlky: netradiční výrobek tradičního řemesla - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3245-skautske-drevene-motylky-netradicni-vyrobek-tradicniho-remesla?autologin=1"

Skautské dřevěné motýlky: netradiční výrobek tradičního řemesla

Skautské dřevěné motýlky: netradiční výrobek tradičního řemesla

Nové skautské motýlky spojují hodnoty, které bývají skautům sympatické: vyrobil je mladý český řemeslník poctivou ruční prací, jsou vyřezané z českých dřevin (dub a ořech) a díky skautské lilce odkazují na skauting. Zároveň jsou původním čistě módním doplňkem pro skauty.

Skautský dřevěný motýlek pořídíte na:
obchod.skaut.cz

Tělo motýlku je vyrobené z pařeného ořechu a střed z dubu. Výhodou motýlku oproti konkurenčním značkám je mírné prohnutí, díky kterému dobře drží na krku. Motýlek se nasazuje velmi snadno za pomoci nastavitelné gumičky s připínáním. Odolnost dřeva je ošetřena přírodním olejováním. Jednou za čas se doporučuje motýlek přeolejovat (stačí běžným stolním olejem).

Staňte se skautskými šviháky

Nastává doba návratu k eleganci - a to je dobře. I když se na první pohled může zdát, že se móda skautingu netýká, není tomu tak. Skauti nežijí jen v drsných přírodních podmínkách, chodí také do práce, do školy nebo se účastní společenských akcí. V těchto situacích určitě přijde vhod, pokud vypadají upraveně, slušivě, nebo dokonce noblesně.

Skautské motýlky se skvěle doplňují s koženými peněženkami od Brašnářství Tlustý nebo s koženými pásky s dřevěnou sponou od Golden Roses. 

Za TDC autor nápadu: Tomáš Vovsík
Výroba a design: Tomáš Gregárek (Gregiho dílna)
Focení: Mária Mantičová
Prezentace: Martin (Agi) Štěrba

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2299x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu