....

Chyba na stránce: Rozdejte do světa letáček o Skautské energii - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3272-poslete-do-sveta-letacek-o-skautske-energii?autologin=1"

Rozdejte do světa letáček o Skautské energii

Rozdejte do světa letáček o Skautské energii

Stává se vám, že se vás rodiče na skautské schůzce ptají na Skautskou energii a vy si nevíte rady, jak jim stručně a efektivně odpovědět? Sem tam se někdo z vašeho okolí chce k projektu přidat a pro vás není jednoduché mu vše vysvětlit? Tak právě pro takové případy jsme vytvořili praktický letáček, který teď můžete poslat do světa :)

Pro zájemce je k dispozici na obchod.skaut.cz a to zdarma

Tato tištěná informace je reakcí na poptávku po vzniku papírového materiálu, který je možné rozdat na schůzkách či dalších vhodných akcích. Letáček kopíruje podstatné informace z webu www.skautskaenergie.cz a můžete jej také najít vložený jako přílohu časopisů Skautský svět a Roverský kmen, spolu s dopisem, který rovněž informuje o Skautské energii.

 

 
V části KONTAKTY je prostor pro dopsání e-mailu, aby obdarovaný věděl, na koho se má obrátit se žádostí o pozvánku k projektu. Zaslání pozvánky je pak ve skautISu velmi snadné, pouze vložíte e-mail a hotovo. 
Budeme rádi, když si letáčky na obchod.skaut.cz objednáte a při vhodné chvíli jej rozdáte skautskému okolí - rodičům dětí, kamarádům a příbuzným. A to i v případě, že se vás rodiče dětí zatím na projekt neptají. Buďte aktivní a pomozte tento nový významný fundraisingový nástroj skautů pořádně nakopnout. Více ve výše zobrazeném dopise. 
 
Děkujeme!

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1032x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu