....

Chyba na stránce: Nové skautské mikiny, testováno na živých skautech - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3290-mikiny?autologin=1"

Nové skautské mikiny, testováno na živých skautech

Nové skautské mikiny, testováno na živých skautech

Představujeme kolekci nových skautských mikin! Tyhle mikiny jsme pro vás pěčlivě ladili a testovali na skautech, než dostaly finální podobu. Čekají na vás ve třech barvách a věříme, že jsou v první řadě moc pohodlné a budou dobře plnit svůj účel. 

Kvalitní materiál, správná délka, měkké a teplé. Skautské mikiny se natahují přes hlavu, mají klokaní kapsu a kapucu s bílou podšívkou. Navíc jsou opatřeny neotřelým skautským potiskem, hnedle na třech místech ;) Hlavní potisk na rukávu, vpředu je oblé, skautsky "bramborové" srdce, a vzadu je už jen decetní charakteristika formou křížovky: "skaut – kamarádi, příroda, dobrodružství, charakter". Barevně jsou vyvedené v námořnické modři – navy (tahle barva je ve variantě pro pány i dámy), dále tu je pro holky dámská světle modrá a pro kluky pánská zelená. Ale nic vás neomezuje, protože mikiny je možné objednat od velikosti S až do XXL. Takže to klidně noste naopak ;)

Jak se vám líbí? I ta cena myslím celkem ujde. Mikiny jsou skladem, takže vyberte rychle jednu pro sebe na obchod.skaut.cz, nebo na junshop.cz, ať stihne přijít do tábora. Pak posuďte sami, jak dobře se nosí. A budeme rádi, když dáte vědět!

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1632x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu