....

Chyba na stránce: Přijeď na celostátní setkání zpravodajů pro výchovu a vzdělávání - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3296-prijed-na-celostatni-setkani-zpravodaju-pro-vychovu-a-vzdelavani?autologin=1"

Přijeď na celostátní setkání zpravodajů pro výchovu a vzdělávání

Přijeď na celostátní setkání zpravodajů pro výchovu a vzdělávání

O víkendu 20. až 22. října 2017 se uskuteční pravděpodobně historicky první celostátní setkání výchovných. Pokud máš ve svém středisku či v okresní nebo krajské radě na starosti výchovu a vzdělávání, pak bys na něm neměl chybět!

Půjde o první velké setkání výchovných zpravodajů středisek, okresů i krajů. Je plánováno mnoho zajímavých programů, které ti pomůžou v praxi výchovného. Budeme se vzájemně inspirovat, potkáme zajímavé osobnosti, navážeme kontakty. Pokud nemáte ve své jednotce jmenovaného výchovného, je čas to napravit, vhodného kandidáta najít a přihlásit ho na setkání. Věříme, že se vrátí namotivovaný a nadšený. Budeme se věnovat oblasti výchovy i oblasti vzdělávání v Junáku i mimo něj. Víkend pro výchovné proběhne ve Skautském centru Vinice v Pardubicích. Zapiš si tedy termín 20. – 22. 10. 2017 do diáře, po prázdninách spustíme přihlašování.

Pokud jsi výchovným zpravodajem či zpravodajem pro vzdělávání a chtěl bys být zařazen do konference výchovných zpravodajů, ozvi se.

Michal Bureš – Bumerang
koordinátor projektu Podpora výchovných zpravodajů
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1348x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

4 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu