....

Chyba na stránce: Vyvěste s družinou či rodinou ptačí budku ve skautském brandu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3302-ted-uz-i-ptaci-muzou-bydlet-ve-skautskem-brandu?autologin=1"

Vyvěste s družinou či rodinou ptačí budku ve skautském brandu

Vyvěste s družinou či rodinou ptačí budku ve skautském brandu

Věděli jste, že nejvhodnějším obdobím pro vyvěšování budek je podzim? Budky stihnou do jara takzvaně „opršet“ a alespoň částečně splynout s okolím. Navíc druhy u nás zimující si hledají bydlení už od podzimu a budky vyvěšené na jaře by mohli ignorovat. A jak na to? Máme pro vás skládačku ptačí budky opatřenou vypáleným skautským logem. Můžete ji sestavit, natřít a následně zavěsit v přírodě, poblíž klubovny nebo na zahradě.

Budka ptačí stavebnice SKAUT

Ze stavebnice sestavíte univerzální plobudku, určenou zejména pro rehka, lejska, konipase apod. Z jutového pytle vysypete vše, co potřebujete, včetně návodu, hřebíků, stříšky, štětce a tónované lazury na dřevo. Budete potřebovat jen vlastní kladívko. Sestavení jsme pro vás otestovali a je potvrzeno, že to zvládne i malá skautka. A pak už se ptáci můžou nastěhovat do bydlení ve skautském brandu :)

Budka jako dárek i aktivita pro celou družinu

Budka může posloužit například jako pěkný VIP dárek. Nevíte co dát přátelům jako svatební dar? Dejte jim budku, ať se dobře zahnízdí! Jak docílit širokého úsměvu obchodního partnera? Budku na něj! A samozřejmě je to skvělá aktivita pro družinu. Nejen samotné sestavení, ale i následná péče o ní. Motto budky zní: nejde jen o výsledek, ale také o radost z jeho tvoření. 

Stavebnici seženete na skaut.cz/obchod.

Na skautském obchodě najdete i více fotografií, jak budka vypadá a co všechno obsahuje. Náš testovací vzorek (níže ve fotogalerii) byl protopyp, skutečná budka má ještě o něco hezčí reliéf skautského loga.

 

 

 

 

Obdarujte vaše blízké tímhle netradičním skautským dárkem, který zabaví celou rodinu či družinu.  Teď už i ptáci můžou bydlet ve skautském brandu :)
 
Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1983x

Práce s článkem

6
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu