....

Chyba na stránce: Teď už i ptáci můžou bydlet ve skautském brandu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3302-ted-uz-i-ptaci-muzou-bydlet-ve-skautskem-brandu?autologin=1"

Teď už i ptáci můžou bydlet ve skautském brandu

Teď už i ptáci můžou bydlet ve skautském brandu

Obdarujte vaše VIP netradičním skautským dárkem, který zabaví celou rodinu či družinu. Skládačku ptačí budky opatřenou vypáleným skautským logem mohou sestavit, natřít a následně zavěsit v přírodě, poblíž klubovny nebo na zahradě.

Budka ptačí stavebnice SKAUT

Ze stavebnice sestavíte univerzální plobudku, určenou zejména pro rehka, lejska, konipase apod. Z jutového pytle vysypete vše, co potřebujete, včetně návodu, hřebíků, stříšky, štětce a tónované lazury na dřevo. Budete potřebovat jen vlastní kladívko. Sestavení jsme pro vás otestovali a je potvrzeno, že to zvládne i malá skautka. A pak už se ptáci můžou nastěhovat do bydlení ve skautském brandu :)

Budka jako dárek i aktivita pro celou družinu

Budka může posloužit například jako pěkný VIP dárek. Nevíte co dát přátelům jako svatební dar? Dejte jim budku, ať se dobře zahnízdí! Jak docílit širokého úsměvu obchodního partnera? Budku na něj! A samozřejmě je to skvělá aktivita pro družinu. Nejen samotné sestavení, ale i následná péče o ní. Motto budky zní: nejde jen o výsledek, ale také o radost z jeho tvoření. 

Stavebnici seženete na skaut.cz/obchod.

Na skautském obchodě najdete i více fotografií, jak budka vypadá a co všechno obsahuje. Náš testovací vzorek (níže ve fotogalerii) byl protopyp, skutečná budka má ještě o něco hezčí reliéf skautského loga.

 

 

 

 

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 403x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu