....

Chyba na stránce: Rychle na chvíli zabavit družinu? Mějte po ruce novou appku Rádcoherník. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3307-na-chvili-zabavit-druzinu-mejte-po-ruce-novou-appku-radcohernik?autologin=1"

Rychle na chvíli zabavit družinu? Mějte po ruce novou appku Rádcoherník.

Rychle na chvíli zabavit družinu? Mějte po ruce novou appku Rádcoherník.

Představujeme novou skautskou appku! Rádcoherník je praktická aplikace, která poslouží především rádcům skautských družin. Všechny vložené hry jsou vybrané tak, aby byly velmi rychle zahratelné na schůzce, na výpravě, nebo jinde spolu s družinou.

Sto krátkých her rychle po ruce

V aplikaci je 100 her osvědčených od Miloše Zapletala. Nabídka her je úzká záměrně, aby byla aplikace praktická. Můžete tak rychle vybrat, co si chcete zahrát. Pokud bude aplikace úspěšná a bude zájem, budeme nabídku her postupně rozšiřovat. Rádcoherník ale nemá být komplexní programovou aplikací pro skauty (ta se připravuje), ani aplikací s obrovskou databází her (takové již existují, např. Hranostaj). Rádci má posloužit, pokud potřebuje vyplnit 10-30 minut, a zrovna nemá plán. Vytáhne mobil z kapsy, a na několik kliků dostane tip na zajímavou hru, která družinu určitě dobře zabaví!

Dostupná ke stažení

Aplikace Rádcoherník je ke stažení v obchodě Google Play pro Android (aplikace je dostupná nejen pro ČR, ale i další státy EU, USA a Kanadu).

Dejte vědět, jak se vám appka líbí a pošlete dál

Až budete mít s používáním aplikace zkušenost, budeme  moc rádi za zpětnou vazbu. Buď přímo u hodnocení aplikace, nebo nám napište mail na tdc@skaut.cz. A bude fajn, když o aplikaci dáte vědět rádcům i dalším, kteří se podílejí na vedení skautských družin!

Aplikace vznikla za podpory Nadace Pangea

Nadace Pangea každoročně podporuje  nestátní organizace v souladu s vlastními programovými prioritami. Jsou to projekty z oblasti vzdělávání, výchovy, zážitkové pedagogiky pro děti a mládež, andragogiky, projekty pro handicapované, mateřská centra, seniorské programy apod.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4151x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu