....

Chyba na stránce: Zkontrolujte nové náborové letáčky a časopis - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3319-mate-moznost-omrknout-a-zkontrolovat-nove-naborove-letacky?autologin=1"

Zkontrolujte nové náborové letáčky a časopis

Zkontrolujte nové náborové letáčky a časopis

Opět dáváme šanci k posledním připomínkám nově připravovaných tiskovin. Jedná se o náborové letáčky a časopis. Možnost komentovat máte do pondělí 3. července do 10h.

Letáčky jsou dva, pro skauting na souši i na vodě. Graficky jsou tentokrát připravené jako barevné leporelo a informují ve zkratce o tom, co je to skauting, pro koho je určený, co skauti dělají a jaké zkušenosti a zážitky skauting přináší. Jsou plnobarevné, jednoduché, v novém skautském vizuálním stylu, určené hlavně jako propagační materiál k rozdávání na náborových akcích. Náborový časopis má za cíl zaujmout děti a atraktivně jim představit skauty. Skládá se z 16 stran plných pestrého barevného obsahu, klade důraz na zapojení dítěte. Obsahuje základní informace o skautech, luštění, komix a další.

Verze je finální a žádné zásadní změny už neplánujeme. Nicméně pokud byste objevili cokoliv, co je podle vás děsivé a zaslouží si úpravu, dejte nám vědět. Uvítáme také jakýkoli podnět, který můžeme zvážit do dalšího vydání.

Nenechte se zmást prázdným okýnkem na zadní stránce, není to chyba, ale prostor pro razítko, či vepsání střediskových nebo oddílových kontaktů. Další detail, který ještě ladíme, je zprovoznění odkazu vodni.skaut.cz, na kterém se pracuje ;)

Stáhněte si předtiskovou verzi letáků k prohlédnutí:

Vodní skauting

SkautingSkaut naborovy casopis

Letáky i časopis budou brzy k dostáníve skautském obchodě, nebo je můžete dostat v rámci náborového balíčku. Stačí se zaregistrovat a získat tak nárok na náborový balíček plný šikovných propagačních materiálů (náborové plakáty, časopisy, letáky pro rodiče, aršíky samolepek) zdarma. K tomu 20 % na všechny propagační materiály. Zkontrolujte, zda jste mezi přihlášenými! Prodejní akce bude spuštěna v průběhu července.

Nepřehlédněte také možnost dokoupení dalších propagačních materiálů na skaut.cz/obchod. Věříme, že si vybere každý. Při objednávání náborového balíčku zdarma je tak ideální optimalizace platby poštovného objednáním toho, co se vám z nabídky hodí nejen na nábory. Pro více informací je zde na Křižovatce k dispozici sekce www.skaut.cz/nabory.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1292x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

7 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu