....

Chyba na stránce: Prázdninové slevy a výhody se členskou kartou - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3336-prazdninove-slevy-a-vyhody-se-clenskou-kartou?autologin=1"

Prázdninové slevy a výhody se členskou kartou

Prázdninové slevy a výhody se členskou kartou

Začaly prázdniny a vy se jistě chystáte nejen na tábory, ale také na výlety za zábavou a poznáním. Pojďte se s námi mrknout, kde můžete se Členskou kartou ve variantě EYCA ušetřit! S vaší kartičkou můžete totiž za příznivějších podmínek navštívit spoustu zajímavých míst doma i ve světě a také se výhodně na cestování pojistit.

Snížené vstupné do science center a dinoparků

Se Členskou kartou Junáka – českého skauta teď můžete v létě navštívit například hned několik vědeckých center a dinosauřích parků. Držitelé karet EYCA do 26 let mohou využít slevu ze vstupného, takže vzhůru za poznáváním a vzděláváním a u pokladny si s vaší členskou kartou směle řekněte o snížené vstupné!

  • iQLANDIA, iQpark: sleva ze 250 na 150Kč
  • DinoParky: sleva ze 150 na 100Kč
  • Techmánie: sleva ze 180 na 110Kč
  • Vida Brno: sleva ze 190 na 90Kč
  • Velký svět techniky Ostrava: sleva ze 190 na 130Kč

Nejžhavější výběr evropských slev

Doprava, ubytování, občerstvení, muzea, hrady, zábavní parky, festivaly, zde všude můžete uplatnit vaši kartu EYCA a výrazně ušetřit a to po celé Evropě! Podívejte se na seznam těch nejzajímavějších letních evropských slev na stránkách EYCA.

Členská karta Junáka - českého skauta

Cestovní pojištění

Držitelé karet EYCA mají možnost pořídit si nejvýhodnější celoroční cestovní pojištění v ČR, a to již od 190 Kč. Toto cestovní pojištění nabízí české zastoupení slovenské pojišťovny Union, která na Slovensku několikrát získala ocenění za nejlepší pojišťovnu roku. Kromě nižší ceny a lepšího plnění se dá toto pojištění sjednat kompletně online, takže nemusíte chodit nikam na pobočku a pojištění si můžete uzavřít odkudkoliv (tedy klidně i přímo ze zahraničí, pokud to nestihnete nebo zapomenete udělat do odjezdu).

Jak získat členskou kartu?

Oddíly a střediska mohou členskou kartu objednat svým členům v rámci registrace. Platí tři roky, takže přiobjednat je potřeba pouze letošním nováčkům, nebo těm, kdo kartu loni neobjednali. V maličké členské kartě se skrývá velká síla. Se skautskou průkazkou (s EYCA rozšířením) můžete čerpat hromadu slev na všechno možné od vstupenek na kulturní, sportovní nebo zábavní akce až po slevy na zboží všeho druhu včetně toho skautského z JUNu.

Co je to EYCA karta

Pokud vlastníte členskou kartu, kterou lze objednat v rámci registrace, je vám zároveň méně než 30 let, získáváte automaticky výhodné EYCA rozšíření. Jedná se o takzvanou Evropskou kartu mládeže (European Youth Card), která je nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé v Evropě. Lze na ni čerpat obrovské množství slev a výhod, například pořídit si výhodné cestovní pojištění nebo si koupit levnější In Kartu Českých drah. Členská karta je ale pěkným skautským artefaktem už sama o sobě.

Napište podnět přímo EYCA

Máte tipy na výhody a slevy, které ještě EYCA nemá v nabídce? Potom není nic jednoduššího než se ozvat přímo do EYCA.  Stačí napsat na: info@eyca.cz nebo zavolat na: (+420) 211 222 866.

Za TDC 
Petra Daněčková
redaktorka interní komunikace


Přehled základních informací o členské kartě: skaut.cz/karta
Sledujte EYCA kartu na FB: facebook.com/eyca.cz
Další EYCA výhody a slevy můžete dohledat na: eyca.cz
Jak si kartu objednat: návod k objednání karty.
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1233x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu