....

Chyba na stránce: Nabídku skautských šperků rozšiřujeme o trojlístkové náhrdelníky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3341-nabidku-skautskych-sperku-rozsirujeme-trojlistkove-nahrdelniky?autologin=1"

Nabídku skautských šperků rozšiřujeme o trojlístkové náhrdelníky

Nabídku skautských šperků rozšiřujeme o trojlístkové náhrdelníky

Na skautském obchodě najdete další novinku mezi skautskými šperky. Jsou to náhrdelníky ve tvaru velkého trojlístku. A můžete si vybrat hned z několika kombinací materiálu a barvy vsazených kamínků.

Vyrobeno s péčí a u nás

Pokud se letmo dotknete svého nového miláčka na krku a mimoděk vám prolétne myslí "my precioussss...", budete mít pravdu. Kameny použité na trojlístku totiž vyrábí česká Preciosa :)

Kovové odlitky jsou pak navržené a vyrobené v Jablonci a jejich galvanizace (výroba tenkého povlaku na kovu proti korozi) odpovídá všem kvalitativním normám EU, neobsahuje nikl ani olovo. Velikost trojlístků je cca 37 x 31mm.

A teď jedna zajímavost z výroby. Po odlití šperku je nutné vzít každý kus zvlášť do ruky a doleštit, případně ručně patinovat. Kamínky nelepí stroj, ale jeden každý kamínek je třeba pinzetou umístit na mikrokapku lepidla ručně. Čítá to celkem šest ručních operací na každém trojlístku!

Objednávejte zde

Nezapomeňte si rozkliknout vždy konkrétní produkt, jednotlivé náhrdelníky se liší.

Dostupné varianty kovu a barvy skla

  • starostříbro v kombinaci s kameny safír (matná stříbrná s modrými kameny)
  • rhodium v kombinaci s kameny safír (lesklá stříbrná s modrými kameny)
  • staroměď v kombinaci s kameny topaz (měděná s medovými kameny)
  • staroměď v kombinaci s kameny safír (měděná s modrými kameny)

Další skautská paráda

Nabídka skautských šperků je poměrně široká a obsahuje na tři desítky různých produktů. Prozkoumejte ji a vyberte si ten správný! Najdou se tu šperky na denní nošení, jen tak pro parádu, či na slavnostní příležitosti. Většinu z nich zdobí skautská lilie nebo trojlístek. Zkuste také ponouknout mužskou polovičku skautingu k tomu, aby vás mile překvapil a nějakým pěkným skautským šperkem obdaroval! A pokud se nepodaří, co naplat. Někdy je třeba vzít štěstí do vlastních rukou a udělat si zaslouženou radost vlastním přičiněním. Takže s chutí vybírejte, kolekce skautských šperků je bohatá a rozmanitá.

PS: Na závěr tajná informace od dodavatele. Kdyby by váš dívčí (nebo chlapecký ;) oddíl toužil po jiné barvě kamínků, tak to prý není problém. V rozumné dodací lhůtě lze vyjít oddílovým barvám vstříc. Můžete kontaktovat tdc@skaut.cz a my se požadovanou kombinaci pokusíme zajistit.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 725x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu