....

Chyba na stránce: Dámský skautský klobouk: vytvoř si ten svůj - již v listopadu v Kuřimi! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3358-damsky-skautsky-klobouk-vytvor-si-ten-svuj-jiz-v-listopadu-v-kurimi?autologin=1"

Dámský skautský klobouk: vytvoř si ten svůj - již v listopadu v Kuřimi!

Dámský skautský klobouk: vytvoř si ten svůj - již v listopadu v Kuřimi!

Stále ve vašem krojovém outfitu něco postrádáte? Obdivujete eleganci Olave Baden-Powell? Přijeďte na kloboukovou dílnu a doplňte svůj skautský šatník o elegantní klobouk. 

Tým VLK Lyra se inspiroval kloboukovou módou a chce přispět k doplnění dámské krojové pokrývky hlavy. Vytvořil proto ve spolupráci se sestrou Sojkou – Janou Brzobohatou model klobouku, který by splňoval všechny předpoklady pro nošení ke kroji a naplňoval různorodost představ žen a dívek o dámské eleganci a kráse. Jednotný prvek klobouku spočívá v barvě a tvaru. Různorodost, kterou si pak každá určí, v jeho dozdobení.

Již teď se můžete přihlašovat na podzimní kloboukovou dílnu, která se uskuteční 11. listopadu 2017 v klubovně v Kuřimi. Vzhledem k objednání kloboukových polotovarů je nutné se přihlásit do 15.září 2017!

V současné době běhá po celé České republice přes dvacet dámských skautských klobouků. Nejčastěji je potkáte v Jihomoravském kraji. Připojte se i vy a vyrobte si svůj originální skautský klobouk!

Přihlašování a další informace na lyra.skauting.cz a www.facebook.com/pages/VLK-Lyra/

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1642x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu