....

Chyba na stránce: Proběhne školení k systému ESO. Užitečný může být i pro ty, kteří o jeho zavedení teprve uvažují. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3417-probehne-skoleni-k-systemu-eso-uzitecny-muze-byt-i-pro-ty-kteri-o-jeho-zavedeni-teprve-uvazuji?autologin=1"

Proběhne školení k systému ESO. Užitečný může být i pro ty, kteří o jeho zavedení teprve uvažují.

Proběhne školení k systému ESO. Užitečný může být i pro ty, kteří o jeho zavedení teprve uvažují.

Pro uživatele systému ESO připravuje ČRDM na 21. 10. 2017 seminář.

Informace od ČRDM:

Po sérii tří školení ESO, o které byl velký zájem, připravujeme jeden podzimní termín školení k programu ESO Skeleton, tedy jeho online verzi. Po zkušenosti z minulých akcí počítáme s minimálně pěti hodinami, na kterých bychom detailně probrali všechny moduly ESO (akce, členové, majetek, samotné účetnictví, cestovní náhrady, synchronizace s externí databází členů, dotace, rozpočet akce, úhrada členských příspěvků, rozesílání hromadných mailů, tvorba faktur a mnoho dalšího). Na konci školení bude prostor pro vaše připomínky, dotazy a nápady. 

Máte-li zájem o školení v termínu 21. října 2017, vyberte si město, které by bylo pro vás nejvhodnější (Brno, Ostrava či Praha), a to skrze hlasovací formulář, který najdete zde: 1url.cz/LtC7y. Město s nejvíce hlasy vyhraje:). 

Hlasujte (přihlašujte se) do 14. září 2017. Poté rozešleme detailní informace o akci. Školení je připraveno jak pro stávající uživatele ESO Skeleton, tak třeba i pro ty, kteří si chtějí ESO detailně prozkoumat a až poté případně zakoupit licenci. 

Školení je samozřejmě zcela zdarma. 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 878x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu