....

Chyba na stránce: Změna obsazení na pozici tiskové mluvčí Junáka – českého skauta - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3419-zmena-obsazeni-na-pozici-tiskove-mluvci-junaka-ceskeho-skauta?autologin=1"

Změna obsazení na pozici tiskové mluvčí Junáka – českého skauta

Změna obsazení na pozici tiskové mluvčí Junáka – českého skauta

Pro média a veřejnost nejviditelnější postavou komunikačního týmu Junáka – českého skauta je tisková mluvčí. Rozvíjí kontakty s redakcemi médií, vytváří tiskové zprávy, vyhledává zajímavé skautské příběhy i vhodné skautky a skauty k vystupování v médiích a snaží se posilovat dobré jméno skautingu ve společnosti.

31. srpna 2017 končí po 4 letech úspěšné práce na pozici tiskové mluvčí sestra Jitka Taussiková. Stála mj. u významného rozvoje spolupráce s veřejnoprávními médii, u propagačních kampaní nebo u nesčetných skautských výstupů v médiích, ať již osobně, nebo vyhledáním vhodných skautských zástupců.

1. září 2017 nastupuje na pozici tiskové mluvčí sestra Barbora Trojak. Budete s ní přicházet do kontaktu nejen na stránkách tisku, ale až bude hledat tábory k novinářským návštěvám nebo třeba výmluvné skautské vedoucí do televizního vysílání. K zastižení bude na barbora.trojak@skaut.cz a 731 403 647 (STS).

Jitko, díky za výborné 4 roky! Báro, těším se na spolupráci!

Petr Vaněk – Permi | petr.vanek@skaut.cz 
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 731x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu