....

Chyba na stránce: Do Skautské telefonní sítě nelze přidávat další čísla. T-mobile limit 10000 čísel nepovolil zvýšit. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3439-do-skautske-telefonni-site-nelze-pridavat-dalsi-cisla-t-mobile-limit-10000-cisel-nepovolil-zvysit?autologin=1"

Do Skautské telefonní sítě nelze přidávat další čísla. T-mobile limit 10000 čísel nepovolil zvýšit.

Do Skautské telefonní sítě nelze přidávat další čísla. T-mobile limit 10000 čísel nepovolil zvýšit.

Do odvolání byl zastaven přístup nových čísel do projektu Skautská telefonní síť. Dosud vytvořené objednávky budou standardně vyřízeny. Pro STS se jinak nic nemění. 

Jak jsme již informovali před časem, smlouva s operátorem umožňuje zapojit jen 10.000 čísel. Delší dobu jsme se snažili s operátorem T-mobile jednat o změně a povolení navýšení tohoto limitu, ale jednání nebyla úspěšná. 

Všechny žádosti, které byly dosud prostřednictvím SkautISu podány, budou standardně vyřízeny a čísla budou zavedena do STS. V současnosti již ve SkautISu možnost zadat nové číslo není. Tato skutečnost nás mrzí a snažíme se ji dále řešit. Důvody T-mobile pro nás nejsou srozumitelné a nechápeme je. Zahájili jsme jednání s dalšími operátory, dále jednáme i s T-mobile a hledáme řešení, jak brzy opět tento benefit nabídnout dalším skautům, kteří o vstup projeví zájem. Nyní nicméně nelze odhadnout, zda řešení přijde v řádu dní, měsíců či let. V případě nalezení vhodného řešení přineseme informace opět prostřednictvím Skautské křižovatky.  

Pro cca 10000 čísel v STS se nic nemění a vše funguje dále tak, jak jsme byli zvyklí. Tedy stejné podmínky a správa prostřednictvím skautIS. 

Tomáš Slavík
vedoucí projektu STS
 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3965x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

6 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu