....

Chyba na stránce: Poslední možnost přihlásit se o náborové balíčky - jen do konce září - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3444-posledni-moznost-prihlasit-se-o-naborove-balicky-co-muzete-udelat-pro-sve-novacky?autologin=1"

Poslední možnost přihlásit se o náborové balíčky - jen do konce září

Poslední možnost přihlásit se o náborové balíčky - jen do konce září

Přihlásit se o náborové balíčky zdarma a slevu na propagační předměty můžete jen do konce září. Objednávky přijímáme do 10. října.

Přihlaste se.

Neustále aktualizujeme nabídku propagačních materiálů; nejnovějšími přírůstky jsou malé kovové píšťalky s gravírovaným logem za 25 Kč a klíčenka s karabinou za 45 Kč. Na oboje, stejně jako na desítky dalších propagačních předmětů, můžete uplatnit 20% náborovou slevu.

Jak pomoci nováčkům zapojit se do činnosti oddílu?

Objednejte jim časopis - první číslo dostanou vždy zdarma, navíc jim k němu můžete přihodit božuru pro rodiče nováčků. Pokud jste nestihli zářijovou rozesílku, přijde jim časopis + brožura v listopadu - a od nového roku už ho budou dostávat pravidelně v rámci registrace.

Podrobně zpracovanou péči o nováčky si prostudujte v metodické části náborové sekce křižovatky. Vžijte se do jejich kůže. Co potřebují vědět hned od začátku? Jak je nevylekat? Jak zajistit, aby jim bylo v oddíle dobře a program je bavil? Nezapomeňte je vybízet, ať přivedou své spolužáky a vrstevníky!

za TDC
Míša Čakrtová - Střízla

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 539x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu