....

Chyba na stránce: Zkontrolujte, zda přijdou všem členům správné časopisy na správnou adresu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3445-zkontrolujte-zasilaci-adresy-a-pridejte-novacky-do-skautisu-do-20-zari-aby-jim-prisly-rijnove-casopisy?autologin=1"

Zkontrolujte, zda přijdou všem členům správné časopisy na správnou adresu

Zkontrolujte, zda přijdou všem členům správné časopisy na správnou adresu

Blíží se rozesílky poprázdninových časopisů. Zkontrolujte před říjnovými časopisy, že mají vaši členové ve skautISU aktuální adresu a správný časopis. Přidejte nováčky, časopis jim přijde zdarma.

Všem skautským nováčkům přijde první časopis zdarma - zadejte je do skautISu do 22. září a dostanou už říjnové číslo. Díky tomu se budou moct hned zapojit do činnosti družiny, kde má každý svůj časopis. K časopisu bude přiložen leták představující rodičům skautské časopisy a můžete k němu zdarma objednat i zaslání brožury pro rodiče nováčků, která rodičům poskytne všechny základní informace o skautingu od skautských hodnot přes běžně užívané pojmy až po praktické informace jako kolik co stojí a jaké vybavení bude dítě pro oddílové akce potřebovat. Normálně tato brožura stojí v eshopu 12 Kč.

Stejně jako každý rok proběhla na začátku září ve skautISu automatická změna (pokud ji oddíl nezrušil) časopisů dětských členů - aby jim chodily časopisy adekvátní jejich věku.

Pro děti ve věku 5-7 let je určen časopis Ben Já Mína, u kterého je možné nastavit, aby všechny chodily v jednom balíku vedoucí/mu domů a nemuseli jste se bát, že je děti zapomenou přinést na schůzku. K Ben Já Mínám v balíku je navíc přiložena metodika pro vedoucí! Jak zasílání nastavit, najdete v tomto článku. (Nováčkům přijde první číslo vždycky domů, ostatní pak dle nastavení domů nebo vedoucí/mu.)

Ke všem Roverským kmenům bude jako dárek zaslán Roverský diář.

Každá jednotka má nárok na několik Skautingů zdarma, ověřte, že je využíváte všechny (a chodí správným lidem). U své jednotky to najdete na kartě Časopisy, nárok mají střediska i jednotlivé oddíly!

Příloha Skautského světa pro členy kmene dospělých, MagOS, již nebude vycházet.

za Tiskové a distribuční centrum
Míša Čakrtová - Střízla

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1719x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu