....

Chyba na stránce: Zapiš si termín Skautského dobrého skutku 2018 a přihlas se do jeho celostátního týmu. Hledáme Tě! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3449-zapis-si-termin-skautskeho-dobreho-skutku-2018-a-prihlas-se-do-jeho-celostatniho-tymu-hledame-te?autologin=1"

Zapiš si termín Skautského dobrého skutku 2018 a přihlas se do jeho celostátního týmu. Hledáme Tě!

Zapiš si termín Skautského dobrého skutku 2018 a přihlas se do jeho celostátního týmu. Hledáme Tě!

Do Skautského dobrého skutku 2017 se zapojilo bezmála 2 000 skautek a skautů a společně vykonali více než 90 dobrých skutků různé velikosti. Vyrobili budky pro sovy. Vysadili stromy. Instalovali lavičky. Uspořádali benefiční koncert. A mnohem víc. Palec nahoru!

ZAPIŠTE SI DO KALENDÁŘE!

Skautský dobrý skutek 2018 proběhne v termínu 20. dubna až 20. května 2018. Začněte už klidně pomalu vymýšlet, do čeho se pustíte! Termín samozřejmě najdete i v kalendáři celostátních skautských akcí na rok 2017/2018.

HLEDÁME TĚ DO KOORDINAČNÍHO TÝMU!

Skautský dobrý skutek se koná na desítkám míst po celé zemi, ale kromě (tisíců) dobrovolníků stavějících hmyzí hotely a skluzavky je potřeba pár odhodlaných sester a bratří do celostátního koordinačního týmu. Máš chuť na cokoli z následujícího? Starat se o propagaci na sociálních sítích, tvořit jednoduchou grafiku, komunikovat s přihlášenými, psát články do časopisů a na weby, dělat rozhovory s účastníky (písemně nebo video), pomáhat koordinovat hladký průběh akce… a spousta dalších věcí.

Pak hledáme právě Tebe! Ozvi se (nejlépe hned, ale nejpozději do 20. října) v tomto formuláři nebo pošlI zprávu na dobryskutek@skaut.cz. Už se těšíme, jak společně uděláme Skautský dobrý skutek 2018 tím doposud nejlepším ročníkem!

Kristýna Menclová – Tynus | dobryskutek@skaut.cz
tým Skautského dobrého skutku

Petr Vaněk – Permi | petr.vanek@skaut.cz 
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1335x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu