....

Chyba na stránce: Registrace na letošní JOTA/JOTI víkend spuštěna - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3456-registrace-na-letosni-jota-joti-vikend-spustena?autologin=1"

Registrace na letošní JOTA/JOTI víkend spuštěna

Registrace na letošní JOTA/JOTI víkend spuštěna

JOTA/JOTI neboli Jamboree on the Air/Jamboree on the Internet je největší mezinárodní skautská akce na světě. Nejsou k ní potřeba obrovská tábořiště ani několikaleté přípravy pořadatelů i účastníků, JOTA/JOTI se totiž každý třetí říjnový víkend odehrává pod záštitou WOSM najednou po celém světě přes počítačové obrazovky a rádiové vlny!

Letošní 21. JOTI a jubilejní 60. JOTA nás čeká za měsíc, tedy 20. až 22.10. Všem skautkám a skautům umožní navázat spojení s bratry a sestrami z celého světa a získat tak spoustu nových kamarádů i užitečných mezinárodních kontaktů! Na tuhle skvělou událost navíc stačí pohodlí klubovny, kam se vejde klidně i pro celý oddíl bez ohledu na věk, protože JOTA/JOTI je zábava úplně pro všechny! ;)

Jak se zúčastnit?

Letos organizátoři navíc přichystali na každý den (pátek, sobota, neděle) 1 událost na facebooku a nebo příležitost zahrát si se skauty a skautkami z celého světa Minecraft. Samozřejmě si taky můžeš objednat frajerskou nášivku letošního ročníku a mít ji během konání na uniformě. ;)
Případné dotazy směřuj na international@skaut.cz.

Markéta Byrtusová, Zahraniční odbor

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1440x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu