....

Chyba na stránce: Chystáš se na instruktorky? Stříbrná řeka otvírá kurzy na rok 2018! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3496-chystas-se-na-instruktorky-stribrna-reka-otvira-kurzy-na-rok-2018?autologin=1"

Chystáš se na instruktorky? Stříbrná řeka otvírá kurzy na rok 2018!

Chystáš se na instruktorky? Stříbrná řeka otvírá kurzy na rok 2018!

Zvažuješ dráhu skautského vzdělavatele? Hledáš kvalitní instruktorský kurz, kde hraje prim učení se praxí pod dohledem zkušeného mentora? Pak je Stříbrná řeka po tebe to pravé!

Trojlístek lesních kurzů Stříbrné řeky v říjnu zakončil ročník 2017 a už teď chystáme ročník další, dokonce jubilejní dvacátý. Pokud chceš být u toho, můžeš si už teď poslat přihlášku na Instruktorskou lesní školu Stříbrná řeka 2018. Termín pro zaslání přihlášek je 21. prosince 2017, zájemce pak obratem vyrozumíme o přijetí.

Každý rok bereme pouze omezený počet zájemců, účastníci naší ILŠ se totiž stávají na jeden ročník součástí týmu – od jarní plánovací porady instruktorů až po podzimní zkoušky vůdcovského kurzu. Společně se stálým týmem se budete podílet na přednáškách pro budoucí čekatele a vůdce, připravíte velkou hru kurzu i menší hříčky a fitky, vyzkoušíte si vedení review, zpracování odborného (vzdělávacího) textu a jako přísedící budete asistovat u čekatelských nebo vůdcovských zkoušek.

Kromě toho pro vás budou připraveny vaše vlastní vzdělávací programy upevňující instruktorské dovednosti, například základy andragogiky, psychologie pro instruktory, dramaturgie akcí, instruktorská etika, systém skautského vzdělávání, organizační a hospodářské zajištění kurzu a řada dalších.

Tým Stříbrné řeky, který vás bude na stezce k instruktorské kvalifikaci provázet, je tvořen zkušenými instruktory s dlouholetou a pravidelnou praxí na ČLK a VLK. Téměř všichni instruktoři Stříbrné řeky působí v průběhu roku také na vzdělávacích akcích jiného typu („nelesní“ čekatelské a vůdcovské kurzy, rádcovské kurzy, odborné semináře). Mezi našimi instruktory najdete civilní odborníky z různých oborů, řada z nás se podílí na tvorbě skautských publikací nebo inovacích ve skautském vzdělávání.

Pošli do 21. prosince přihlášku a vypluj za svou instruktorskou kvalifikací na Stříbrnou řeku!

Podívej se na naše nové propagační video!

Více informací najdeš na webu www.stribrnareka.cz.
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 872x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu