....

Chyba na stránce: Čeká laskavý podzim i vaše okolí? Zapojte se do #jsemlaskavec! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3516-ceka-laskavy-podzim-i-vase-okoli-zapojte-se-do-jsemlaskavec?autologin=1"

Čeká laskavý podzim i vaše okolí? Zapojte se do #jsemlaskavec!

Čeká laskavý podzim i vaše okolí? Zapojte se do #jsemlaskavec!

13. listopad se v mnoha zemích světa slaví jako Světový den laskavosti (World Kindness Day). Jde o den, který má lidem připomenout, že vzájemná laskavost by měla být jedním ze základních principů našich vztahů ve společnosti. V Česku se při této příležitosti rozjíždí projekt #jsemlaskavec, do které se můžete zapojit i vy se svou družinou, oddílem nebo střediskem.

Výzva k laskavosti je v rámci projektu #jsemlaskavec určena pro všechny od 6 do 15 let, přihlásit se můžete spolu se svým vedoucím/svou vedoucí do 6. listopadu 2017 na www.nadacekj.cz/jsemlaskavec. Na webu máte možnost vybrat si jednu z kategorií laskavosti (úklid okolí, sbírka pro potřebné, pomoc zvířecímu útulku, radost pro seniora), nebo vymyslet nějaký vlastní způsob laskavého počínání. 13. listopadu byste pak zvolené dobro měli společně vykonat.

Organizátoři také ze všech přihlášených vyberou tři skupiny, na které bude čekat odměna - zážitkový den v Praze zahrnující setkání a workshop se známým youtuberem Jirkou Králem nebo dílnu o tvorbě komixů od spolku Já na tom dělám.

A pokud zrovna nespadáte do zmíněné věkové kategorie projektu, není to důvod ke smutku - jako skauti a skautky se přece snažíme dělat svět o něco lepším každý den. Tak si 13. listopad třeba zapište do kalendáře jako příležitost vykonat něco opravdu speciálně laskavého.

Pokud se už nemůžete dočkat termínu Skautského dobrého skutku 2018, pak je dobrý nápad vyzkoušet #jsemlaskavec!

Petr Vaněk - Permi | petr.vanek@skaut.cz 
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1441x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu