....

Chyba na stránce: Mějte plány v kapse s roverským diářem 2017/2018 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3518-roversky-diar-2017?autologin=1"

Mějte plány v kapse s roverským diářem 2017/2018

Mějte plány v kapse s roverským diářem 2017/2018

Máme pro vás roverský diář na rok 2017/2018 a od momentu, kdy zaschla poslední kapka tiskařské barvy je po něm velká sháňka. Diář je praktická pomůcka pro všechny aktivní rovery a rangers. A nejen pro ně. 

Roverský diář je skloubením klasického časového organizéru spolu s interaktivním přehledem roverského programu. Je tedy velkou výhodou, když diář roverům a rangers pořídíte. Pokud s ním budou aktivně pracovat, získají nenahraditelný nástroj, který jim umožní na jednom místě přehledně a systematicky plánovat jejich čas a aktivity, ať už skautského, roverského, soukromého, studijního nebo pracovního charakteru.

Plánujte si, co podniknete, zaznamenávejte si průchod roverským a skautským rokem. Buďte připraveni a nebuďte překvapeni! A kde ho seženete?

Kupte si diář na skautském eshopu

Letošní předností diáře jeho lehká sešitová vzba, a již klasický, opět o něco vylepšený praktický doplňkový obsah (například plánovací kalendář, rozvrh hodin, nebo seznam projektů k inspiraci).

Diář můžete koupit na skaut.cz/obchod. Letos stojí jen 25 Kč!
 

Objednejte si časopis Roverský kmen

Roverský diář přijde všem jeho odběratelům a odběratelkám zdarma. Jestli časopis neodebíráte, zvažte možnost objednávky. Kromě kvalitního čtení můžete příležitostně získávat i bonusové přílohy.

Počkejte, až vám přijde do schránky

Pokud časopis Roverský kmen odebíráte, tak ho pravděpodobně už máte, protože vám přišel s rozesílkou podzimních časopisů :)

Roverský diář 2017/2018

Rovering je mimo jiné cesta k vlastní zodpovědnosti. Příležitost, jak postupně převzít otěže svého vlastního života a jeho náplně. Rovery a rangers už nikdo nebude vodit za ručičku, předpokádá se, že se o sebe postarají především sami. K tomu mají mnoho užitečných nástrojů. Roverský diář je jedním z nich.

Jaký obsah roverský diář letos nabízí?

V diáři najdete základní údaje – informace o majiteli/majitelce diáře. Dále plánovací kalendář na jednu stránku – minitabulky řazené podle jednotlivých měsíců s určením dat a dnů v týdnu a plánovací kalendář s malým prostorem na poznámky, mapu ČR s měřítkem, rozvrh hodin a úkolníček.

Určitě se bude hodit i přehled roverských akcí a kurzů pro inspiraci a roverský program v číslech a heslech, který nabízí tabulkový přehled roverského programu. Například to, jaké aktivity a činnosti by měli brát roveři a rangers na zřetel a čemu by se měli v průběhu roku ideálně věnovat.

Hlavní kalendář je členěn podle týdnů (jeden týden na dvojstránku) a v každém poli se lze dočíst datum, den, svátky či kdy vychází a zapadá slunce. Roverskou nadstavbou je zanesení roverských a skautských akcí do kalendáře, instrukce k programovému plnění roverského roku, přehledná programová tabulka k vyplňování (a hned ve třech různých verzích – pro začínající, putující i zkušené rovery a rangers), kteří si zde mohou systematicky zanášet splněné výzvy, projekty, účast na akcích a kurzech atd.

Dále roverský program ve třech bodech – převedení roverského programu do jednoduché infografiky. A na závěr ještě seznam výzev a projektů k inspiraci a evidence vlastních výzev a projektů.

Je vážně fajn. Ale co vám budeme povídat, prohlédněte si jej sami :)

Roverský diář

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4182x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu