....

Chyba na stránce: Denisa Sochorcová jmenována novou zpravodajkou Junáka - českého skauta pro program - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3543-denisa-sochorcova-jmenovana-novou-zpravodajkou-junaka-ceskeho-skautapro-program?autologin=1"

Denisa Sochorcová jmenována novou zpravodajkou Junáka - českého skauta pro program

Denisa Sochorcová jmenována novou zpravodajkou Junáka - českého skauta pro program

Starosta br. Josef Výprachtický – José navrhl jmenování sestry Denisy Sochorcové zpravodajkou Junáka - českého skauta pro program, Náčelnictvo vyjádřilo 22. září 2017 tajným hlasováním souhlas s tímto jmenováním, které tak vstoupilo v platnost 1. října 2017.

Zpravodajka pro program má na starosti vydávání stezek, metodických publikací a dalších podpůrných materiálů k programu pro všechny věkové kategorie. Za VRJ řídí výchovné odbory, které pak zajišťují zejména další průběžný rozvoj a podporu výchovných nástrojů (např. podporu používání stezky a symbolického rámce či dohled nad výchovnými cíli časopisů). Dále pod ni spadá oblast táborů a celostátních či velkých akcí.
 
V posledních dvou letech působila na pozici koordinátorky programové oblasti, která byla v souladu s dlouhodobým plánem restrukturalizace VRJ zřízena a obsazena právě s cílem najít nástupce stávajícího zpravodaje a umožnit jí postupné seznámení se a po té převzetí agendy programové oblasti.

Práci vykonává jako zaměstnanec.

Skautský životopis ses. Sochorcové je k dispozici zde.

 

Ses. Denisa je doma v brněnské sedmdesátce, kde vedla oddíl skautů a skautek. Nyní je členkou klubu oldskautů. Baví ji přemýšlet nad výchovou a vzděláváním. Junáka považuje za jednu z nejprogresivnějších organizací u nás právě v této oblasti. Má ráda přírodu, hudbu, lidi a pohyb.

Obracet se na ni můžete prostřednictvím e-mailu denisa.sochorcova@skaut.cz.

 

 

Br. Ondřej Kupka - Dick vykonával práci zpravodaje pro program a člena Výkonné rady s velkým nasazením více než 13 let a během svého působení obrovský kus dobrovolnické práce, zejména na projektu Nový program a dalších, na něj navazujících, projektech.

Za to vše patří Dickovi velký dík.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 6620x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu