....

Chyba na stránce: Registrace na Intercamp 2018 v Belgii dnes začíná - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3548-registrace-na-intercamp-2018-zapocne-jiz-1-11-2017?autologin=1"

Registrace na Intercamp 2018 v Belgii dnes začíná

Registrace na Intercamp 2018 v Belgii dnes začíná

Intercamp 2018 se bude konat od 18. 5. do 21. 5. 2018 v Belgickém městě Sint – Truiden. Akce je tradiční mezinárodní evropské setkání oddílů na prodloužený víkend. Letos se očekává více jak 3500 účastníků z minimálně 8 zemí. Akce je určena pro oddíly skautů a skautek ve věku 11 - 17 let. Starší 18ti let mohou jet jako členové mezinárodního servis týmu (IST) – pro ně začíná akce již 17. 5. večer.

Registrace probíhá na webu akce a začíná již 1. 11. 2017! Snížený účastnický poplatek 560 Kč/osoba platí při platbě do konce ledna 2018, následně činí účastnický poplatek 700 Kč/osoba. Peníze se platí na účet Junáka, který pak převádí peníze hromadně dále.

Předem upozorňujeme, že registrace bude pozastavena po naplnění kapacity našeho kontingentu. Ta byla letos stanovena na 500 osob a není předpoklad jejího navýšení. Oddíly, které se včas registrovat nestihnou, mohou počkat jako náhradníci, pokud se nějaká místa uvolní. Registrace se zcela uzavírá 1. 3. 2018.

Detailnější pokyny k registraci:

  • Registraci provádí za celý oddíl vedoucí skupiny - odpovědná osoba. V době registrace není oproti akcím typu jamboree nutné znát jména dětí a jejich údaje. Při registraci se zadávají údaje odpovědné osoby a vedle toho jen počet účastníků a počet vedoucích.
  • Velikost skupiny není nějak určena a limitována. Je však nutné dodržet poměr vedoucí/děti. Vedoucích by nemělo být více než 1 na 5 dětí. Výjimky jsou možné, ale v rozumné míře: 8 dětí a 2 vedoucí akceptovatelné, zatímco 11 dětí a 3 vedoucí je už problém.
  • Bohužel po registraci není možné registraci v systému měnit - vedoucí nemá zpětný přístup. Počet členů výpravy změnit lze až do platby - ale vždy JEN přes národního komisaře na mailu intercamp@skaut.cz. Snažte se prosím tuto možnost používat jen, když je to nutné a registraci dělejte, když už má Vaše výprava reálné obrysy.
  • IST se registrují jednotlivě a musí na místo dorazit již ve čtvrtek 17.5. večer a odjíždět mohou nejdříve 21.5. po obědě.

Dopravu si oddíly organizují samy. Vzhledem ke vzdálenosti doporučujeme spojit se do pronajatých autobusů. Se spojováním a doplňováním jednotlivých autobusů se budeme jako vloni snažit pomoci. Pokud plánujete akci spojit s cestováním, mají české oddíly domluvenou možnost ubytovat se na místě už ve čtvrtek 17. 5. večer. Uveďte však tuto skutečnost při registraci. V pondělí 21. 5. 2018 je v každém případě nutno tábořiště opustit.

Tipy na cestování v okolí - významná Evropská města plná historie, co by kamenem dohodil:

  • Brusel – 65 km (lze doporučit kromě historického centra interaktivní návštěvnické centrum Evropského parlamentu),
  • Maastricht – 40 km,
  • Leuven – 40 km,
  • Antwerpy – 95 km.

Obecné informaceinformace v češtině (profil Českého kontingentu na Facebooku).

Dotazy směřujte na intercamp@skaut.cz.

Pavel Král - Šupik, zástupce Junáka v Intercamp Committee

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4778x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu