....

Chyba na stránce: Skautská střediska se mohou zapojit do sázení stromů Olgy Havlové v roce 2018 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3553-skautska-strediska-se-mohou-zapojit-do-sazeni-stromu-olgy-havlove-v-roce-2018?autologin=1"

Skautská střediska se mohou zapojit do sázení stromů Olgy Havlové v roce 2018

Skautská střediska se mohou zapojit do sázení stromů Olgy Havlové v roce 2018

V roce 2018 by se Olga Havlová, zakladatelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV) a manželka prezidenta Václava Havla, dožila 85 let. Výbor dobré vůle proto vyhlásil rok 2018 rokem Olgy Havlové. Zástupci VDV se sešli se starostou Junáka – českého skauta a generálním ředitelem Lesů ČR a dohodli se na spolupráci a možnostech zapojení skautů při sázení 85 stromů Olgy Havlové.

Jak to bude vypadat a jak se můžete zapojit?

Výbor dobré vůle vytipuje 85 měst a obcí v Česku a ověří zájem obce se k projektu připojit. Lesy ČR darují strom a skauti a skautky se mohou zapojit tím, že vyhloubí na určeném místě jámu pro sadbu a stromek zasadí. Zástupce Výboru dobré vůle se na vás obrátí ve chvíli, kdy budeme zřejmé, že se plánuje výsadba stromu Olgy Havlové v městě či obci, kde působí vaše jednotka. Bude, přirozeně, zcela na vůli oddílu či střediska, zda se do projektu rozhodne zapojit či nikoli. Sázení stromků proběhne převážně na jaře a na podzim roku 2018.

Předem děkujeme jednotkám, které budou mít chuť se do vzpomínky na Olgu Havlovou, která byla mimo jiné jednou z vůdčích osobností pomoci lidem s postižením v Česku, zapojit.

Více o Výboru dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové zjistíte na www.vdv.cz, dotazy k projektu můžete klást kdykoli na svobodova@vdv.cz.

Petr Vaněk – Permi | petr.vanek@skaut.cz
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 900x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu