....

Chyba na stránce: Představujeme skautské přání k novému roku 2018 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3574-pf-2018?autologin=1"

Představujeme skautské přání k novému roku 2018

Představujeme skautské přání k novému roku 2018

Za komunikační tým Junáka - českého skauta bych vám ráda představila skautské přání k novému roku 2018. Tentokrát vás zavede přímo do terénu. Možná se ve vzpomínkách dotknete vlastních dětských dobrodružství mezi skauty. Snad budete příběh, který vypráví, sledovat s úsměvem. Je obyčejný a přesto hluboký. Zážitky z dětství nás formují na celý život. 

Novoroční přání Junáka - českého skauta pro rok 2018

Letošní "PéeFko" svou hravostí navazuje na tradici každoročních netradičních nápadů. Pojďme na to z vyšší perspektivy a společně poodhalme příběh skupinky dětí na letním táboře. Podobné chvíle bychom rádi prožívali znovu každý rok.

Junák - český skaut - PF 2018

Jak PF vypadá

Novoroční přání je podlouhlá skládačka, překládá se trochu neobvykle dvěma přehyby, které vtipně skrývají hlavní část příběhu. Do tohoto skladu můžete vepsat vzkaz a nechat ho tak na první pohled skrytý. Také ho můžete umístit kamkoliv na okraji, či zadní stranu přání, ta je k tomuto účelu volná. Jak to funguje, nejlépe ilustruje následující obrázek.

Přečtěte si příběh (rozklikněte obrázek pro větší rozlišení)

PF Skaut - český Junák 2018

Kde novoročenku seženete

PF si můžete koupit na skautském obchodě skaut.cz/obchod.
Karta je dlouhá 25 cm (neposkládaná), 16 cm (poskládaná) a na výšku má 15,5 cm. Přání doporučujeme poslat skautskou obálkou velikosti A5, kam se pohodlně vejde. Letos vás péefko bude stát jen 10 Kč.
 

Jak přání nejlépe využít?

Pošlete PF všem partnerům, podporovatelům, přátelům skautingu, spolupracujícím oddílům, dobrovolníkům, příznivcům, významným osobnostem své obce nebo rodinným příslušníkům členů a členek oddílu. Vzhledem k tomu, že má každé PF potenciál násobení radosti, třeba se vám podaří rozšířit ducha skautingu ještě dál, než na začátku naplánujete. A to je dobře :)

Připravte se také na Vánoce

Pořiďte si spolu s PF také skautské dárečky k Vánocům. Letos jich nabízíme neobvykle mnoho, od milých drobností po prémiové delikatesy. 
Vyberte si na: skaut.cz/obchod/vanoce 

Doufáme, že se vám letošní PF ve skautsky hravém duchu líbí!  Budeme rádi za ocenění a oceníme připomínky a podněty. :)

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3897x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu