....

Chyba na stránce: Nakoukni pod pokličku příprav českého kontingentu na CEJ 2018 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3581-nakoukni-pod-poklicku-priprav-ceskeho-kontingentu-na-cej-2018?autologin=1"

Nakoukni pod pokličku příprav českého kontingentu na CEJ 2018

Nakoukni pod pokličku příprav českého kontingentu na CEJ 2018

Milé skautky a skauti, možná jste zaregistrovali video, které tým českeho kontingentu na Středoevropské jamboree sdílel na facebooku. Nevíme, jestli vyznělo tak, jak jsme plánovali, a proto přinášíme informace v kostce:

Vždycky jste chtěli vědět jaké to je pořádat velkou skautskou akci a kolik je s tím práce? Chtěli byste jednou taky vést kontingent nebo být jeho součástí? Tohle je šance pro Vás! Rádi bychom Vám totiž nabídli možnost zapojit se do příprav Středoevropského jamboree.

Nehledáme lidi do týmu, ale ty (nejlépe 17-22 let), kteří ještě nikdy velkou akci nepořádali, v budoucnu by do toho šli, a chtějí si teď vyzkoušet, jaké to může být. Mohli by nakouknout pod pokličku příprav, a mít tak přehled o tom, jak taková akce vypadá a co je vše potřeba. ;)

Sami jsme nováčci a uvítali bychom, kdybychom tuto příležitost dostali dříve, proto ji teď nabízíme jiným. Nebudeme Vás učit, ale můžete sledovat naši práci, pomoci s přípravami a nedělat jednou stejné počáteční chyby.

Hledáme lidi do každé z našich sekcí, které jsme Vám již představili v našem videu na facebooku.

LOGISTIKA

  • Víš, jaké to je mít 250 lidí a spoustu materiálu po celé republice a snažit se to všechno dostat k Balatonu v jeden den? A o týden později zase zpátky? Pojď se podívat, jak se dělá logistika.

KOMUNIKACE A PROPAGACE

  • Chceš vědět, jaké to je mít na starosti co nejlepší informovanost účastníka a to jak bude mezinárodní skautská akce vypadat v očích veřejnosti?

REGISTRACE

  • Pošli upravenou webovou stránku cej2018.skauting.cz - vylepši jí podle chuti, a když se nám bude líbit, vezmeme tě jako padawana do týmu Registrace!

PROGRAM

  • Mít na starosti International day nebo přípravný víkend pro Patrol Leadery, to je výzva. A nejde jen o přípravy před akcí, ale také o doplňkový program na samotné akci.

FINANCE

  • Peníze ti nejsou cizí a nebojis se pracovat s rozpočtem, který má o pár nul víc, než finanční stav tvé peněženky? Chceš se naučit dělat užitečnou práci, kterou lidi v tvem okolí ocení a občas tě budou považovat za kouzelníka či čarodějku?

 

Napiš nám na email cej2018@skaut.cz do 20.11.2017:

  1. Něco o sobě
  2. Tvoje skautské zkušenosti
  3. Proč se k nám chceš přidat.

Budeme se těšit!
Za tým českého kontingentu, Twiggi :)

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1572x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu