....

Chyba na stránce: Vodácká příručka ke kapitánské zkoušce vodní skauty a skautky připraví po všech stránkách - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3591-vodacka-prirucka-ke-kapitanske-zkousce-vodni-skauty-a-skautky-pripravi-po-vsech-strankach?autologin=1"

Vodácká příručka ke kapitánské zkoušce vodní skauty a skautky připraví po všech stránkách

Vodácká příručka ke kapitánské zkoušce vodní skauty a skautky připraví po všech stránkách

Seznamte se s novou knihou, která shrnuje vše, co by měli znát a umět vedoucí - kapitáni a kapitánky vodních skautů. A ještě něco navíc. Nejedná se jen o učební materiál ke kapitánské zkoušce, ale o kompletní oblast vodáctví ve skautských oddílech. Je bohatým zdrojem pro jakoukoli přípravu na vodácké akce a aktivity pro skautské vůdce. A to nejen pro oddíly vodních skautů, ale pro všechny, kteří někdy vyráží na vodu.

Co se dočtete ve Vodácké příručce ke kapitánské zkoušce

V  knize najdete nejen nejnovější metodiku kanoistiky s originálními ukázkami od naší reprezentace, ale i kompletní popis základů plachtění doporučeny Českým svazem jachtingu. Navíc se seznámíte s aktuální platnou legislativou pro pohyb na vodě i ve vodě.

Příručka dále podává ucelený přehled záchrany a sebezáchrany na klidné i divoké vodě včetně metod výuky schválený Vodní záchrannou službou ČČK. To vše je doplněno popisem plaveckých způsobů a výuky plavání.

Prohlédněte si veřejnou ukázku knihy

Vodácká příručka ke kapitánské zkoušce

Podstatnou část knihy pak tvoří ještě propracované metodiky vedení vodáckého oddílu, organizace výprav na vodu a vodáckých putovních táborů včetně návodů pro řešení krizových situací a popis specifik první pomoci. To vše je doprovázeno více než 600 fotografiemi, moderními kinogramy a přehlednými schématy.

Autorem knihy je David Svoboda a kolektiv.

Za TDC
Petra Daněčková
Peťule
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1058x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu