....

Chyba na stránce: Vyhrajte RegioJet jízdenky do Vídně s vaší členskou kartou - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3602-vyhrajte-regiojet-jizdenky-do-vidne-s-vasi-clenskou-kartou?autologin=1"

Vyhrajte RegioJet jízdenky do Vídně s vaší členskou kartou

Vyhrajte RegioJet jízdenky do Vídně s vaší členskou kartou

Vezeme vám velkou vlakovou soutěž. S vaší členskou kartičkou ve variantě EYCA teď můžete vysoutěžit parádní zpáteční jízdenky se společností RegioJet. Ta startuje 10. 12. 2017 vlakové spojení z České republiky do Vídně a k této příležitosti rozdá majitelům karet dvacet jízdenek. Pokud chcete být mezi prvními, kteří se do Vídně s kartou EYCA podívají, můžete zkusit štěstí v následující soutěži.

2x zpáteční jízdenka do Vídně pro prvních deset

Dvojici zpátečních jízdenek vyhrává prvních 10 výherců - držitelů karet EYCA (společně s odpověďmi posílejte i číslo své platné EYCA karty), kteří správně odpovědí na následující soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje cílová stanice ve Vídni?
2. Kolik let už jezdí žluté vlaky RegioJet v ČR?
3. Kolikrát denně bude vyjíždět nové vlakové spojení z Prahy do Vídně?

Správné odpovědi posílejte na soutez@eyca.cz. O případné výhře budete ihned kontaktováni.
Soutěž končí 5. 12. 2017, to abychom vám výhercům stihli do 10. 12. 2017 poslat vítězné certifikáty.

Jak získat členskou kartu?

Oddíly a střediska mohou členskou kartu objednat svým členům v rámci registrace. Platí tři roky, takže přiobjednat je potřeba pouze letošním nováčkům, nebo těm, kdo kartu loni neobjednali. V maličké členské kartě se skrývá velká síla. Se skautskou průkazkou (s EYCA rozšířením) můžete čerpat hromadu slev na všechno možné od vstupenek na kulturní, sportovní nebo zábavní akce až po slevy na zboží všeho druhu včetně toho skautského z JUNu.

Co je to EYCA karta

Pokud vlastníte členskou kartu, kterou lze objednat v rámci registrace, je vám zároveň méně než 30 let, získáváte automaticky výhodné EYCA rozšíření. Jedná se o takzvanou Evropskou kartu mládeže (European Youth Card), která je nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé v Evropě. Lze na ni čerpat obrovské množství slev a výhod, například pořídit si výhodné cestovní pojištění. Členská karta je ale pěkným skautským artefaktem už sama o sobě.


Přehled základních informací o členské kartě: skaut.cz/karta
Sledujte EYCA kartu na FB: facebook.com/eyca.cz
Další EYCA výhody a slevy můžete dohledat na: eyca.cz
Jak si kartu objednat: návod k objednání karty

Máte tipy na výhody a slevy, které ještě EYCA nemá v nabídce? Pak můžete bapsat přímo do EYCA na: info@eyca.cz nebo zavolat na: (+420) 211 222 866.

Za TDC
Petra Daněčková
redaktorka interní komunikace

Save

Save

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 937x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu