....

Chyba na stránce: Papírové digitálky, které zvládnou hromady vašeho skautského tvoření - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3605-papirove-digitalky-ktere-zvladnou-hromady-vaseho-skautskeho-tvoreni?autologin=1"

Papírové digitálky, které zvládnou hromady vašeho skautského tvoření

Papírové digitálky, které zvládnou hromady vašeho skautského tvoření

Papírové digitálky dokážou prý vzbudit dosud neobjevenou kreativitu a fantazii. Kdo je má, ten si je zamiloval. Jak je dotvoříte na skautské schůzce vy? Už vás hned něco napadlo? Výborně. Můžete se řídit slovy Alberta Einsteina: „Fantazie je důležitější než vědění.“ Ukažte světu, zač je toho pastelka!

Na první pohled vypadají hodinky dost obyčejně. Ale neobyčejně dobře se na ně kreslí, lepí i maluje. Materiál je vybraný tak, aby zvládl hromady vašeho tvoření. Velikost je univerzální, vhodná pro mohutnou roverskou ruku, či drobnou světluščí či vlčecí ručku.

Je těžké vynalézat pro hodinky stále nové designové funkce. Takže teď je kreativní část na vás. Papírové hodinky berte jako čisté plátno. Mohou mít jakýkoli styl, cokoliv chcete. Ozdobte si je perem a tužkou, fixou, barvou, třpytkami, maximalisticky, či minimalisticky ...vyjádřete sami sebe.

Hodinky jsou dobrý dárek pro kamaráda, nebo perfektní pozvání na akci jako připomínka, že mají všichni dorazit včas. Sice nejou vodotěsné do 100 m, ale jsou odolnější, než vypadají, mají nastavitelný pásek, baterii s dlouhou životností a nabízejí nekonečné možnosti!

Kde hodinky seženu

Hodinky jsou k dostání na skautském obchodě, skaut.cz/obchod. Jeden kousek vás přijde na pohodových 85 Kč.

Parametry dle výrobce

Hodinky jsou z neroztržitelného syntetického papíru, který je kompromisem dlouholetého testování různých druhů materiálů, jejich gramáží, odstínů, savostí barev a výsledků aplikací lepidel, pastelek, fix aj.  Řemínek se zasouvá do sebe po celé své délce, proto bezpečně drží na ruce.

- Univerzální velikost 23cm (možnost zastříhnout řemínek)
- Digitální hodinky s výdrží baterie až 4 roky
- Možnost nastavení času a data
- Dodáno v PE folii se skautskou etiketou
- Balení obsahuje také manuál pro případné nastavení času

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1026x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu