....

Chyba na stránce: Skautský svět představuje výzvy skautingu pro rok 2018 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3613-skautsky-svet-predstavuje-vyzvy-skautingu-pro-rok-2018?autologin=1"

Skautský svět představuje výzvy skautingu pro rok 2018

Skautský svět představuje výzvy skautingu pro rok 2018

Jaké hlavní výzvy čekají skauty v příštím roce? Jak pracovat s motivací dětí, nejde přílišný důraz na bodování někdy proti cílům skautingu? Co je nového v Kmeni dospělých? Odpovědi na tyto otázky najdete v prosincovém Skautském světě.

V hlavním tematickém článku se dočtete o tom, jaké hlavní výzvy pro český skauting v příštím roce vidí 13 různých skautů a skautek z různých míst i úrovní organizace, které jsme oslovili.

Ke stažení: Skautský svět - prosinec 2018 (PDF)

V prosincovém čísle si dále můžete přečíst třeba tyto články:

  • ROZHOVOR S HISTORIKEM MATĚJEM SPURNÝM - nejen o blížící se volbě prezidenta, ale i o českém nesebevědomí,přílišném důrazu na emoce a útěcích z lomozu slov a strojů.

  • SKAUTING NA ROZCESTÍ: DEBATA O PRÁCI S MOTIVACÍ DĚTÍ - Ve druhé diskuzi tohoto cyklu jsme navázali na články z říjnového časopisu Skauting o motivaci. Hledali jsme odpovědina to, jestli máme podněcovat motivaci dětí v oddílech převážně bodováním a soutěžením. A nebo jestli můžeme pracovat s motivací dětí i jinak a jak?

  • RUDOLF PLAJNER - MUŽ, KTERÝ SELHAL? - V rubrice Historie k dnešku přiblížíme čtyři odvážné činy RudolfaPlajnera, které je dobré znát, aby jeho obraz nebyl příliš jedostranný.

  • PŘÍBĚH SPOLUAUTORKY DÁMSKÉHO SKAUTSKÉHO KLOBOUKU - Jana Brzobohatá – Sojka si dobře poradila s nutnou změnou profese, dnes svou práci propojuje se svou zálibou v kloboucích.

Skautský svět je časopis pro skauty a skautky nad 24 let, tedy především pro činovníky a oldskauty. Měl by přinášet inspiraci a náměty na činnost i růst. Umožnit dospělým skautům se sledovat dění ve skautingu, zapojovat se do něj a být mu nápomocni.

Chcete si Skautský svět přiobjednat?

Jedno číslo Skautského světa stojí 25 Kč. Přiobjednání není složité.

• Pokud jste členy Junáka, stačí Skautský svět přiřadit k patřičnému jménu ve skautISu. Aby tato přiobjednávka byla platná, musí ji autorizovat odpovědný činovník vašeho střediska.

• Pokud členy Junáka nejste, využijte k objednání webovou stránku send.cz

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 378x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu