....

Chyba na stránce: Díky partnerství s Českou televizí čeká nositele odborky Reportér/ka šance na návštěvu studií na Kavčích horách. Začněte plnit! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3627-diky-partnerstvi-s-ceskou-televizi-ceka-nositele-odborky-reporter-ka-sance-na-navstevu-studii-na-kavcich-horach-zacnete-plnit?autologin=1"

Díky partnerství s Českou televizí čeká nositele odborky Reportér/ka šance na návštěvu studií na Kavčích horách. Začněte plnit!

Díky partnerství s Českou televizí čeká nositele odborky Reportér/ka šance na návštěvu studií na Kavčích horách. Začněte plnit!

Chcete dopřát svým skautkám a skautům šanci podívat se do studií České televize? Reportérům a reportérkám se to může splnit! Možná přemýšlíte, jakou novou výzvu postavit před skautky a skauty v oddíle. A my máme jeden tip! Co takhle plnit odborku Reportér - Reportérka?

Co by měli správní reportéři umět? Například ovládat psaní článků i základní pořizování a úpravy fotek a videí, zajímat se o dění ve svém okolí, umět informovat o skautingu i neskautskou veřejnost a využívat tradiční i moderní informační nástroje.

Detaily odborky najdete na https://odborky.skaut.cz/reporter/.

Na jaře 2018 vylosujeme dvacítku z těch, kdo zatím splnili odborku Reportér - Reportérka a ty pozveme do Prahy na návštěvu Kavčích hor. Bude na ně čekat prohlídka labyrintu budov a studií České televize a určitě se potkají s někým, koho znají z obrazovky. Výzva k nahlášení nositelek a nositelů odborky se včas objeví na Křižovatce a SkautInfo. Výzvu plánujeme následně opakovat každý rok.

Od splnění odborky Reportér - Reportérka je už jen malý krůček k tomu, abyste se začali informování o skautských akcích a skautské činnosti věnovat dlouhodobě a aktivně, třeba jako regionální zpravodaj nebo zpravodajka. Ti nám na mnoha místech chybí a je to velká škoda. Láká vás to? Ozvěte se na barbora.trojak@skaut.cz a vymyslíme, co s tím udělat.

Barbora Trojak | barbora.trojak@skaut.cz
tisková mluvčí Junáka - českého skauta

Petr Vaněk - Permi | petr.vanek@skaut.cz
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1067x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu