....

Chyba na stránce: Vůdcovský, čekatelský a instruktorský kurz Stříbrná řeka přijímá přihlášky na rok 2018 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3634-chystas-se-na-kurz-stribrna-reka-prijima-prihlasky-na-rok-2018?autologin=1"

Vůdcovský, čekatelský a instruktorský kurz Stříbrná řeka přijímá přihlášky na rok 2018

Vůdcovský, čekatelský a instruktorský kurz Stříbrná řeka přijímá přihlášky na rok 2018

Chystáš se zapojit do vedení oddílu a chceš vyrazit na čekatelky? Nebo budeš oddíl rovnou přebírat a potřebuješ kvalitní vůdcovský kurz? Zvažuješ dráhu skautského vzdělavatele a hledáš instruktorky? Všechny tyto kurzy nabízí lesní škola Stříbrná řeka, která už nyní přijímá přihlášky na rok 2018. Uzávěrky pro jednotlivé kurzy se liší, nejbližší je už 21. prosince, kdy končí přihlašování na Instruktorskou lesní školu. Neváhej a pošli si svoji přihlášku co nejdřív!

"Byl jsem na Stříbrné řece a maximálně doporučuju. Je víceméně známo, že jde víc o vzdělávací akci než zážitkový kurz, ale vůbec mi to tak nepřišlo. Vše je děláno zajímavou interaktivní formou, škola má historii a tradici, instruktoři jsou sehraná parta, letní běh je na krásném místě. A to hlavní: skutečně tě dobře připraví na vedení oddílu. Sranda, zážitky a parta kámošů jsou pak samozřejmostí,“ hodnotil svoji účast na letošním Vůdcovském lesním kurzu Gibon. Pokud stejně jako on hledáš kvalitní vůdcovky, je Stříbrná řeka to pravé. Přihlášky je možné posílat až do konce února, nebude-li kapacita kurzu naplněna dřív. Poslat přihlášku co nejdříve se proto vyplatí.

Postupně se plní i Čekatelský lesní kurz 2018, kam je možnost posílat přihlášky až do naplnění kapacity, nejpozději však do konce ledna.

Za rohem je uzávěrka přihlášek na Instruktorskou lesní školu, kam každý rok bereme pouze omezený počet zájemců. Účastníci naší ILŠ se totiž stávají na jeden ročník součástí týmu – od jarní plánovací porady instruktorů až po podzimní zkoušky vůdcovského kurzu. Společně se stálým týmem se budeš podílet na přednáškách pro budoucí čekatele a vůdce, připravíš velkou hru kurzu i menší hříčky a fitky, vyzkoušíš si vedení review, zpracování odborného (vzdělávacího) textu a jako přísedící budeš asistovat u čekatelských nebo vůdcovských zkoušek. Kromě toho pro tebe budou připraveny vzdělávací programy upevňující instruktorské dovednosti. Pošli do 21. prosince přihlášku a vypluj za svou instruktorskou kvalifikací na Stříbrnou řeku!

Váháš? Podívej se na naše nové propagační video!

Více informací o kurzech najdeš na webu www.stribrnareka.cz.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 720x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu