....

Chyba na stránce: Vlastníte členskou kartu? Pak máte slevu do několika knihkupectví, která se může hodit při koupi dárků k Vánocům. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3640-sleva-do-knihkupectvi-se-clenskou-kartou-eyca?autologin=1"

Vlastníte členskou kartu? Pak máte slevu do několika knihkupectví, která se může hodit při koupi dárků k Vánocům.

Vlastníte členskou kartu? Pak máte slevu do několika knihkupectví, která se může hodit při koupi dárků k Vánocům.

Určitě už sháníte dárky pro své blízké, skautské přátele, rodinu, známé. A možná nevíte, že kromě možnosti nakoupit knížky na skautském obchodě, máte jako skauti slevu i do několika "obyčejných" knihkupectví ;) Jedinou podmínkou je vlastnit členskou kartičku ve variantě EYCA. Máte? Tak se podívejte, kam pro slevu až 30% zamířit.

Seznam knihkupectví, kde získáte slevu

► Držitelům členských karet ve variantě EYCA je v rámci internetového obchodu poskytována na kompletní knižní nabídku Nakladatelství Paseka sleva 30%.
(Zvláštní podmínky: Při objednávce zboží je třeba zadat heslo eyca.)
 
►Držitelům členských karet ve variantě EYCA je poskytována 30% sleva při nákupu knih vydaných v nakladatelství GARAMOND.
 
► Držitelům členských karet ve variantě EYCA je poskytována 15% sleva na tituly z produkce Nakladatelství Karolinum a 10% sleva na všechny ostatní knihy a časopisy při nákupu v kamenném knihkupectví.
 
►Držitelům členských karet ve variantě EYCA je poskytována sleva 15% na knihy z nakladatelství Portál, 10% na ostatní tituly v prodejně.
 
 

Jak získat členskou kartu?

Oddíly a střediska mohou členskou kartu objednat svým členům v rámci registrace. Platí tři roky, takže přiobjednat je potřeba pouze letošním nováčkům, nebo těm, kdo kartu loni neobjednali. V maličké členské kartě se skrývá velká síla. Se skautskou průkazkou (s EYCA rozšířením) můžete čerpat hromadu slev na všechno možné od vstupenek na kulturní, sportovní nebo zábavní akce až po slevy na zboží všeho druhu včetně toho skautského z JUNu.

Co je to EYCA karta

Pokud vlastníte členskou kartu, kterou lze objednat v rámci registrace, je vám zároveň méně než 30 let, získáváte automaticky výhodné EYCA rozšíření. Jedná se o takzvanou Evropskou kartu mládeže (European Youth Card), která je nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé v Evropě. Lze na ni čerpat obrovské množství slev a výhod, například pořídit si výhodné cestovní pojištění. Členská karta je ale pěkným skautským artefaktem už sama o sobě.


Přehled základních informací o členské kartě: skaut.cz/karta
Sledujte EYCA kartu na FB: facebook.com/eyca.cz
Další EYCA výhody a slevy můžete dohledat na: eyca.cz
Jak si kartu objednat: návod k objednání karty

Máte tipy na výhody a slevy, které ještě EYCA nemá v nabídce? Pak můžete bapsat přímo do EYCA na: info@eyca.cz nebo zavolat na: (+420) 211 222 866.

Za TDC
Petra Daněčková
redaktorka interní komunikace

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1183x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu