....

Chyba na stránce: Betlémské světlo: šablona pro vaši tiskovou zprávu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3645-betlemske-svetlo-sablona-pro-tiskovou-zpravu?autologin=1"

Betlémské světlo: šablona pro vaši tiskovou zprávu

Betlémské světlo: šablona pro vaši tiskovou zprávu

Betlémské světlo už se blíží, dejte o svých akcích vědět médiím a pozvěte na ně veřejnost!

Kromě toho, že mnozí z vás pomáhají jako skautští kurýři při rozvozu Betlémského světla vlakem (letos v sobotu 21. prosince), organizujete také spoustu akcí pro veřejnost. Někde jde jen o malý stolek, kam si místní lidé mohou přijít odpálit vánoční plamínek, jinde třeba o velkou akci na náměstí s živým Betlémem. Tak či tak, stojí za to, aby se o vašem úsilí vědělo!

Betlémské světlo je pro mnoho lidí neodmyslitelnou součástí Vánoc. Chcete-li, aby si u vás plamínek vyzvedlo co nejvíce zájemců, oslovte veřejnost pomocí regionálních médií. Všechny akce spojené s Betlémským světlem jsou pro ně velmi zajímavé a rádi o nich napíší.

Jak na to? Stáhněte si přiloženou šablonu pro tiskovou zprávu a otevřete ji v programu Word (ostatní programy ji s velkou pravděpodobností trochu "rozhodí"). Všechny části označené žlutou jsou na vás, upravte si je podle toho, jak potřebujete a podle toho, co se u vás doopravdy děje. Nebojte se přidat detaily, kterými dáte novinářům vědět, že bude na akci na co koukat a co fotit. Nakonec uložte a rozešlete médiím, které pokrývají dění ve vašem kraji. Pokud máte fotografie, například z minulého ročníku Betlémského světla, nebojte se třeba tři nejlepší přiložit přímo k emailu nebo poslat přes Úschovnu.

A co když nevím, jaká média u nás lidé čtou? Máme pár tipů, vyzkoušejte:

Šablona:

Generátor běží i letos a rád vám vyrobí pozvánky na vaše akce!

Barbora Trojak | barbora.trojak@skaut.cz
tisková mluvčí Junáka - českého skauta

PS: Betlémské světlo je výborná příležitost, jak si splnit část odborky Reportér/ka! Můžete se díky tomu podívat i do studií České televize.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1103x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu