....

Chyba na stránce: Nakoukněte a vyberte dárky od Ježíška ze skautského obchodu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3647-darky-od-jeziska-ze-skautskeho-obchodu?autologin=1"

Nakoukněte a vyberte dárky od Ježíška ze skautského obchodu

Nakoukněte a vyberte dárky od Ježíška ze skautského obchodu

Není lehké přijít na Vánoce s originálním dárkem, každý to známe. Proto vám přinášíme náhled do široké nabídky na skautském obchodě, kde je opravu z čeho vybírat. Kdo má v srdci skauting, jistě ocení také dárky, které na něj odkazují. Nabízíme jich opravdu mnoho a různého charakteru, takže si vyberou jak mladí, tak milovníci a milovnice tradic, dámy i pánové :)

Pokud máte ve svém okolí někoho, koho by potěšil skautský dárek, jste tu správně. Pomůžeme vám s výběrem a ukážeme, co pěkného můžete ve skautském obchodě pořídit k letošním Vánocům. Času máte dost, v klidu vybírejte. Představme si dárky, se kterými nemůžete sáhnout vedle.

Nejaktuálnější vánoční novinky naleznete na: obchod.skaut.cz/vanoce.Skautské dárky od Ježíška

Skautské motýlky

Nové skautské motýlky spojují hodnoty, které bývají skautům sympatické: vyrobil je mladý český řemeslník poctivou ruční prací, jsou vyřezané z českých dřevin (dub a ořech) a díky skautské lilce odkazují na skauting. Zároveň jsou původním čistě módním doplňkem pro skauty.

Pořídit motýlka jako dárek od Ježíška

Opasky

Bytelný kožený opasek je tradičním doplňkem sebevědomých pánů. Estetický dojem nových opasků podtrhává dřevěná spona s ručně vypalovaným skautským logem. Ve skautském opasku se tak mísí tři přirozené skautské elementy - kůže, dřevo a oheň. Opasky dodáváme v exkluzivním dárkovém balení - v dřevěné krabičce s čalouněním. 

Pořídit opasek jako dárek od Ježíška

Peněženky

Veleúspěšnou limitovanou edici skautských peněženek od renomované české dílny Brašnářství Tlustý jistě už znáte. Stylové peněženky pro dámy v podmanivé modři, nebo veselé červené barvě. Zatím to však vypadá, že peněženky svým mužským protějškům kupují spíše ženy, ale samy se kožené portmonky nedočkají. Takže pánové, ještě máte čas to napravit! :) 

Pořídit peněženku jako dárek od Ježíška

Skautský porcelán

Ešus si schovejte do přírody! Doma si připravte stolování s veškerou grácií díky skautské kolekci ručně potištěného karlovarského porcelánu. Jedná se o opravdové originály, které jinde neseženete. Ilustraci a výrobu zajistila výtvarnice Jitka Tomanová skautům na míru. Jako dárek k Vánocům ideální, co myslíte? :)

Pořídit porcelán jako dárek od Ježíška

Skautské čtení

Vánoce jsou ideálním časem na čtení. Určitě si umíte představit tu idylku - uvaříte si čaj nebo svařák, zachumláte se do peřiny a uděláte si klidný čas jen pro sebe a knihu.  Těch skautských nabízíme nepřebernou řadu. Nahlédněte, co vám ještě chybí v knihovničce!

Pořídit knihu jako dárek od Ježíška

Skautské šperky a bižuterie

Kdo se vyzná v přáních ženy je machr. Pokud se v tomto směru cítíte nejistí, vsaďte na jistotu a kupte jí nějaký šperk. I té nejdrsnější skautce může zalichotit třpytivá lilie do ouška :) Na skautském obchodě najdete také letos nové náhrdelníky ve tvaru velkého trojlístku. A můžete si vybrat hned z několika kombinací materiálu a barvy vsazených kamínků.

Pořídit šperky jako dárek od Ježíška

Další nezbytné maličkosti

A až budete mít na eshopu plný košík, nezapomeňte přibalit záložky, kalendáříky a plakáty potřebné na Betlémské světlo, ať neplatíte dvakrát poštovné ;)

Ježíška můžete na www.skaut.cz/obchod vyřídit klidně i za pár desítek korun, když si vyberete například drobné skautské náušnice, razítka, hodinky nebo knižní záložky.

Nabídka je dostatečná, ať už máte chuť na něco prémiovéhoslušivéhopraktického nebo čtivého :)

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 845x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu