....

Chyba na stránce: Pospěšte, skautský obchod brzy zpracuje poslední letošní objednávky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3651-pospeste-eshop-zpracuje-v-poneli-posledni-letosni-objednavky?autologin=1"

Pospěšte, skautský obchod brzy zpracuje poslední letošní objednávky

Pospěšte, skautský obchod brzy zpracuje poslední letošní objednávky

Chcete své blízké obdarovat nějakým pěkným skautským dárečkem? Tak máte nejvyšší čas na objednávku. Níže jsme vám sepsali termíny, do kdy ještě stihneme vaše objednávky na skautském obchodě v letošním roce vyřídit.

Do neděle 17. prosince nejpozději

U objednávek z skaut.cz/obchod přijatých do neděle 17. prosince garantujeme vyřízení v letošním roce. Pošleme je max. ve středu 20. prosince. Doporučujeme ale nenechávat objednávky na poslední chvíli a raději si je v eshopu zadat co nejdříve. Klidně hned dnes. Česká pošta bývá před svátky přehlcená a standardní termíny doručení se mohou znatelně prodloužit. Nemůžeme vám proto zaručit, že balík odeslaný v pondělí do Štědrého dne stihne přijít! Doporučujeme také přednostně využít možnost vyzvednutí zásilek v síti Zásilkovna, nebo zvolit přepravní službu PPL. 

Nejlepší je nečekat a objednat hned. A vybírat je z čeho.

Mrknětě na vánočních nabídky, které se vyplatí:

► Prémiové skautské předměty
► Nejlepší knihy ve se slevou 60%
► Záložky, kalendáříky a plakáty potřebné na Betlémské světlo
► Náhrdelníky a náušnice se skautským motivem
► Samolepky a Vánoční visačky
► Knižní záložky

Objednávky, které k nám dorazí do 20. prosince bude ještě možné vyzvednout osobně do 23. prosince osobně v JUNu (Haškova 7, Praha 7). Objednávky přijaté později budou vyřízeny až v novém roce. Pokud však bude objednávka zaregistrována ještě v roce 2017, obdržíte zboží s prosincovou fakturou, bez ohledu na to, že termín doručení bude až v lednu. Internetový obchod samozřejmě funguje nepřetržitě, pauza se týká jen samotného vyřizování objednávek.

 
Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 787x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu