....

Chyba na stránce: Hledáš kurz? Vyjeď na Stříbrnou řeku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3683-hledas-kurz-vyjed-na-stribrnou-reku?autologin=1"

Hledáš kurz? Vyjeď na Stříbrnou řeku

Hledáš kurz? Vyjeď na Stříbrnou řeku

Chystáš se zapojit do vedení oddílu a chceš vyrazit na čekatelky? Nebo budeš oddíl rovnou přebírat a potřebuješ kvalitní vůdcovský kurz? Zvažuješ dráhu skautského vzdělavatele a hledáš instruktorky? Všechny tyto kurzy nabízí lesní škola Stříbrná řeka, která stále přijímá přihlášky na rok 2018. Neváhej a přihlas se co nejdřív!

Trojlístek lesních kurzů Stříbrné řeky v říjnu zakončil ročník 2017 a už teď chystáme ročník další, dokonce jubilejní dvacátý. Pokud chceš být u toho jako budoucí skautský vzdělavatel, můžeš si stále poslat přihlášku na Instruktorskou lesní školu Stříbrná řeka 2018. Termín pro zaslání přihlášek jsme prodloužili do konce ledna, zájemce pak vyrozumíme o přijetí. Každý rok bereme pouze omezený počet zájemců, účastníci naší ILŠ se totiž stávají na jeden ročník součástí týmu – od jarní plánovací porady instruktorů až po podzimní zkoušky vůdcovského kurzu. Společně se stálým týmem se budete podílet na přednáškách pro budoucí čekatele a vůdce, připravíte velkou hru kurzu i menší hříčky a fitky, vyzkoušíte si vedení review, zpracování odborného (vzdělávacího) textu a jako přísedící budete asistovat u čekatelských nebo vůdcovských zkoušek. Kromě toho pro vás budou připraveny vaše vlastní vzdělávací programy upevňující instruktorské dovednosti.

Vedle „instruktorek“ připravujeme i další dva kurzy, a to vůdcovský a čekatelský.

Pokud stejně jako Pája hledáš kvalitní vůdcovský lesní kurz, je Stříbrná řeka to pravé. Přihlášky je možné posílat až do konce února, nebude-li kapacita kurzu naplněna dřív. Poslat přihlášku co nejdříve se proto vyplatí.

Postupně se plní i Čekatelský lesní kurz 2018, kam je možnost posílat přihlášky až do naplnění kapacity, nejpozději však do konce ledna.

Chceš nakouknout pod pokličku? Podívej se na video!

Více informací najdeš na webu www.stribrnareka.cz.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 697x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu