....

Chyba na stránce: ČRDM připravuje schůzku s hlavní hygieničkou - do 19. ledna můžete přispět podněty z loňských kontrol - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3698-crdm-pripravuje-schuzku-s-hlavni-hygienickou-do-19-ledna-muzete-prispet-podnety-z-lonskych-kontrol-taboru-ci-jinych-akci?autologin=1"

ČRDM připravuje schůzku s hlavní hygieničkou - do 19. ledna můžete přispět podněty z loňských kontrol

ČRDM připravuje schůzku s hlavní hygieničkou - do 19. ledna můžete přispět podněty z loňských kontrol

Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) připravuje schůzku s hlavní hygieničkou, která pravděpodobně nabídne i příležitost otevřít či konzultovat další aktuální podněty, které vyplynuly během loňských táborů a dalších akcí při kontrolách ze strany krajské/okresní hygienické stanice.

Náplní schůzky bude primárně řešení problematiky „škol v přírodě“, tj. loňské opakované zkušenosti některých NNO s tím, že jejich akce byly považovány právě za školy v přírodě a tedy za zotavovací akce, přestože nesplňovaly obě podmínky, kterými jsou zotavovací akce definovány v zákoně o ochraně veřejného zdraví (tedy více než 30 účastníků a dobu trvání delší než 5 dní).

Jak už bylo řečeno výše, schůzka zřejmě nabídne i prostor pro řešení či konzultaci dalších otázek či problémů - pokud tedy máte nějaké aktuální podněty z kontrol táborů, kluboven apod., zapište je prosím do 19. ledna do formuláře v odkazu, aby je bylo možné zapracovat do podkladů pro jednání. Děkujeme.

Samozřejmě vám nemůžeme slíbit, že právě na váš podnět během plánované schůzky podaří na místě vyřešit. Jistě je to ale cesta, jak nám o problému dát vědět, abychom se jím mohli - zvlášť pokud by se ukázalo, že se týká více středisek/spolků - zabývat a zkusili ho, třeba právě v rámci ČRDM, řešit.

Lenka Šablová, asistentka starosty

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 535x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu