....

Chyba na stránce: Pracujete pro Google? Můžete díky němu podpořit skauty. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3715-pracujete-pro-google-muzete-diky-nemu-podporit-skauty?autologin=1"

Pracujete pro Google? Můžete díky němu podpořit skauty.

Pracujete pro Google? Můžete díky němu podpořit skauty.

Junák - český skaut je zaregistrován jako příjemce na platformě Benevity, přes kterou řada firem podporuje neziskové projekty. Jednou z nich je i Google, jehož zaměstnanci mají dvě možnosti podpory Junáka.

"Program, který využívám, je podpora dobrovolnictví (support of volunteering). Za každou dobrovolně odpracovanou hodinu pro "schválenou" organizaci přidá Google teto organizaci 10 USD, maximálních 250 hodin ročně tedy znamená 2500 USD. Což omezuje platnost na (full-time) zaměstnance Googlu, kteří současně něco dělají pro Junáka", říká Jan Krčál, který dobrovolničí pro kurz Fons Beníšky. Dalším programem Google je pak Gift matching, kde Google zdvojnásobí dar, který "schválené" organizaci věnuje Googler, zaměstnanec firmy. Toho využívá náš další dárce. Oběma velmi děkujeme.

Má vaše firma podobný program? Zeptejte se a dejte nám případně vědět, rádi budeme vaši zkušenost sdílet s ostatními.

Pokud by někdo chtěl přes program Benevity podpořit přímo vaše středisko, je možné domluvit se, aby to udělal přes registraci ústředí. Tím by se vaše středisko vyhnulo složitější registraci. Dar vám pak z ústředí pošleme v celé hodnotě, v jaké jsme ho obdrželi.

Pavel Trantina
grantový specialista
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 545x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu