....

Chyba na stránce: Děkujeme skautům, dostavili jsme 20. sbírkovou školu v Etiopii - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3739-dostavili-jsme-20-sbirkovou-skolu-v-etiopii?autologin=1"

Děkujeme skautům, dostavili jsme 20. sbírkovou školu v Etiopii

Děkujeme skautům, dostavili jsme 20. sbírkovou školu v Etiopii

A je to! Rádi bychom Vás informovali, že 20. sbírková škola Tumticha v Jižní Etiopii byla dostavěna a slavnostně otevřena. Naše poděkování za 20 postavených škol v Etiopii patří i skautům! Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky a peníze na stavbu školy v Africe vyběhali.

Děti z vesničky Tumticha

Chceme moc poděkovat všem skautským střediskům, které se do sbírky Postavme školu v Africe s námi zapojily. Prosím zprostředkujte jim tyto informace včetně našeho velkého poděkování. Děkuji. Velké díky posílají hlavně děti z vesničky Tumticha a okolních vesnic, kterým nová škola slouží. Nová škola je totiž opravdu jejich velký splněný sen a naděje na lepší život.

 
Junák – český skaut byl dříve hlavním partnerem sbírky, v posledních letech byl projekt nahrazen projektem Dobrý skutek, v rámci něhož oddíly mohou konat rozmanitější aktivity, včetně sbírkových projektů pro Postavme školu v Africe. Této sbírky se zůčastlily střediska a oddíly z měst Choceň, Slatiňany, Kladno, Police nad Metují, Říčany, Litomyšl, Tábor, Praha, Horní Počernice, Písek. Letos společně vybraly dohromady 38.000 Kč, celkově ve spojení s předminulým rokem 100.000 Kč!
 

Veškeré informace včetně fotografií naleznete na webových stránkách Člověka v tísni, také na na webových stránkách sbírky Postavme školu v Africe a na Facebooku Člověka v tísni.

Děkujeme za skvělou spolupráci!

Irena Bednářová
Člověk v tísni, o.p.s.
 
Petra Daněčková (Peťule)
TDC Junáka – českého skauta, z. s.
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 664x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu