....

Chyba na stránce: Balíček aktivit ke Dni zamyšlení 2018 je tu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3749-balicek-aktivit-ke-dni-zamysleni-2018-je-tu?autologin=1"

Balíček aktivit ke Dni zamyšlení 2018 je tu!

Balíček aktivit ke Dni zamyšlení 2018 je tu!

Každý rok přesně 22.2. slaví skauti po celém světě tzv. Den zamyšlení na počest narození zakladatele skautingu Lorda Roberta Badena Powella a Lady Olave Baden Powellové. WAGGGS k tomuto dni už třetím rokem připravuje balíček aktivit, který vám nyní zahraniční odbor přináší v českém překladu.

Tématem letošního dne zamyšlení je heslo "Ovlivni svět kolem sebe!". Následuje po loňském "Růstu" a předchozím "Spojení", s nimiž dohromady odkazuje na aktuální tříletou strategii WAGGGS. Nechybí samozřejmě ani možnost přispět do tradičního Fondu Dne zamyšlení.

"Každá koruna, kterou věnujete, posiluje naše hnutí a umožňuje více dívkám a chlapcům na celém světě prožít unikátní zkušenost, kterou skauting nabízí."

Aktivity v balíčku jsou rozřazeny do tří tématických sekcí: "Plamen", "Dvě Hvězdy" a "Kompas" a věnují se jak osobnímu, tak kolektivnímu vlivu i oblastem udržitelného rozvoje, environmentálním a globálním programům. I tento rok lze získat nášivku Dne zamyšlení, a to za splnění (ideálně venku) alespoň jedné aktivity z každé sekce, které pak stačí zvěčnit a sdílet s hashtagem #ThisIsImpact.

"Všechno, co v rámci skautingu děláme, má dopad na životy našich členů a lidí kolem nich..." 

 

Budeme moc rádi, když pošlete fotku z vašeho Dne zamyšlení i nám na international@skaut.cz a doplníte ji krátkým popiskem. Můžeme se o ni pak podělit na našem facebooku. :)

Markéta Byrtusová - koordinátorka mezinárodní spolupráce, zahraniční odbor
 
 
 

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2517x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu