....

Chyba na stránce: V jarních měsících propuknou první kola závodů vlčat a světlušek - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3774-v-jarnich-mesicich-propuknou-prvni-kola-zavodu-vlcat-a-svetlusek?autologin=1"

V jarních měsících propuknou první kola závodů vlčat a světlušek

V jarních měsících propuknou první kola závodů vlčat a světlušek

V jarních měsících propuknou první kola závodů vlčat a světlušek. Všichni se na to jistě celý rok moc těšíte. Přinášíme rady pro vedoucí a pořadatele.

Pro vedoucí

Informace o svém kole sledujte na www.zavody.skaut.cz. Nezapomeňte se včas přihlásit do svého základního kola. Příprava na ZVaS vychází z běžné oddílové činnosti a znalostí, které mají vlčata a světlušky znát ke splnění cestiček a stezek. Vynechte prosím dril a nechte vlčata a světlušky užít si tento jedinečný „závod“. Podporujte prvek spolupráce v šestkách a možnost poznání vlčat a světlušek z jiných měst.

Nástupy zahajovací a ukončovací – dovoluje-li symbolický rámec, vždy v kroji. Není to sice bodované, ale nástup, kde někteří členové mají vytahané kroje a puntíkaté kalhoty ke kroji prostě nevypadá pěkně. Buďte prosím upravení. Při samotném závodě dbejte na jednotný oděv hlídky, trička s šátkem.

Pro pořadatele

Zapište své závody na webové stránky www.zavody.skaut.cz. V materiálech na webu jsou kontaktní osoby, které jsou Vám k dispozici ke konzultacím a radám. V případě, že budete chtít s něčím poradit můžete použít i kontakt na ústřední štáb závodu: zvas@skaut.cz.

Pro pořadatele krajských kol

Kraj předkládá nejpozději do 15. 3. 2018 ústřednímu štábu základní představu o svém krajském kole (obsahuje min. pořadatele, velitele závodu a rámcovou představu o závodu) nebo informaci, že má problém se zajištěním krajského kola. Doporučujeme přečíst si pravidla a disciplíny a další podpůrné materiály pro realizaci kol.

Velitel základního kola
  1. Musí mít ve skautISu přiřazenou roli „administrátor“ nebo „aktivní činovník“ dané organizační jednotky (středisko, okres)
  2. Nejpozději do konce února zveřejní termín konání závodu, pořadatele a termín pro podávání závazných přihlášek, minimálně ve formě zaregistrování informací k základnímu kolu do centrální databáze na internetu a rozšířením běžnými komunikačními kanály v daném místě

 Přejeme pohodové a podařené provedení základních a krajských kol.

Za štáb ZVaS
Dana Tarantová - Komtesa

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1296x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu