....

Chyba na stránce: Naskladněno, na skautském obchodě seženete opět něco nového - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3784-nove-placky-se-skautskymi-motivy?autologin=1"

Naskladněno, na skautském obchodě seženete opět něco nového

Naskladněno, na skautském obchodě seženete opět něco nového

Co je to? Je to kulaté, kovové, zpředu většinou plastové, ze zadní strany opatřené sichrhajckou (rozumějte: svíracím špendlíkem), kterým to lze připnout na košili, triko, nebo batoh... Miloval to John Lennon a od té doby je to prostě cool.

Ano, placky!

Ale byla to prý až skupina Sex Pistols, kdo udělal z placek nezbytnou součást módního sebevyjádření. Lidé po celém světě začali projevovali svou náklonnost k čemukoliv (kapelám, hudbě, kultu mládí...) nošením placek. I skautské organizace byly už tehdy z odznaků nadšené, takže je začaly používat pro své členy k označení hodnosti a příslušnosti k oddílu.

Představujeme novou řadu

A ačkoliv nabídka skautských placek je široká, vytvořili jsme pro vás novu sérii s pěknými novými motivy! Placky jsou oblíbené u vlčat a světlušek, vhodné pro skauty každého věku.

Placka stojí jen 15 korun a v nové řadě najdete motivy ŠÁTEK, OHEŇ, STAN, VLK a UZEL s textem SKAUT.

>> zobrazit nové placky na skaut.cz/obchod <<

Je to praktická drobná odměna na tábory a skautské výpravy, hodí se i jako propagační materiál na prezentačních skautských akcích. Pokud se vám nové obrázky líbí, podívejte se i na samolepky a tetování stejném stylu.

 

Více jak stovka dalších skautských placek

Že něco zrovna nevypadlo z výrobní linky, neznamená, že to není kvalitní a atraktivní. Ve skautském eshopu skaut.cz/obchod najdete celkem 111 designů skautských placek! Věříme, že z takto velkého výběru si vyberete ten svůj vysněný button, ať už tedy pro sebe, nebo pro svůj oddíl. 
P.S.: Děti placky milují.

Více na: skaut.cz/obchod

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 850x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu