....

Chyba na stránce: Lidé v pohybu, metodika z rukou NaZemi a Junáka - českého skauta, ve finále inovativního počinu ve vzdělávání. Hlasujte! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3810-lide-v-pohybu-metodika-z-rukou-nazemi-a-junaka-ceskeho-skauta-ve-finale-inovativniho-pocinu-ve-vzdelavani-hlasujte?autologin=1"

Lidé v pohybu, metodika z rukou NaZemi a Junáka - českého skauta, ve finále inovativního počinu ve vzdělávání. Hlasujte!

Lidé v pohybu, metodika z rukou NaZemi a Junáka - českého skauta, ve finále inovativního počinu ve vzdělávání. Hlasujte!

Máme radost! Metodika Lidé v pohybu, společné dílo NaZemi a Junáka – českého skauta je mezi 12 finalisty (z 97 nominovaných projektů), kteří usilují o cenu za nejinovativnější počin ve vzdělávání Eduína 2017. Hlasovat můžete i vy na www.eduina.cz. Děkujeme, pokud se rozhodnete dát nám svůj hlas.

Metodická příručka a web Lidé v pohybu je pomůcka pro skautské vedoucí a další pedagožky a pedagogy, kteří se chtějí ve své práci s dětmi či mladými lidmi věnovat tématům uprchlictví a migrace. Publikace přináší informace, metodickou podporu, nabídku konkrétních aktivit a programů i odkazy na jiné již existující metodiky. Ukazuje také cesty, jak si při práci s mládeží poradit s kontroverzními tématy obecně, např. jak připravit bezpečné prostředí pro diskusi a prozkoumávání témat. Nepopisuje jedinou cestu, kudy je možné se vydat. Nabízí inspiraci.

>> HLASUJTE PRO METODIKU LIDÉ V POHYBU  <<

Na téměř 130 stranách vzdělavatelé najdou vedle informačních a metodických pasáží i několik ukázkových aktivit. Další si mohou stáhnout z webových stránek www.lidevpohybu.eu. Vybírat si mohou také z různých oblastí vzdělávacích cílů, kterým se chtějí s dětmi a mladými lidmi věnovat. Lze se zaměřit na podporu myšlení v souvislostech, kritické myšlení a práci s mediálními sděleními či rozvoj empatie apod. Aktivity jsou rozděleny podle věkových kategorií, nejvíce je jich pro náctileté, ale připraveny jsou i aktivity pro děti od osmi let. Na webu www.lidevpohybu.eu lze stáhnout i celou publikaci nebo si objednat její tištěnou verzi.

Za TDC Junáka - českého skauta
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 487x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu