....

Chyba na stránce: Získejte pro středisko až 30 tisíc korun! S výzvou Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme! Krátký formulář vyplňte do 1. dubna - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3824-ziskejte-pro-stredisko-az-30-tisic-korun-s-vyzvou-tesco-vy-rozhodujete-my-pomahame-kratky-formular-vyplnte-do-1-4?autologin=1"

Získejte pro středisko až 30 tisíc korun! S výzvou Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme! Krátký formulář vyplňte do 1. dubna

Získejte pro středisko až 30 tisíc korun! S výzvou Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme! Krátký formulář vyplňte do 1. dubna

Společnost Tesco spolu s Nadačním fondem Tesco opět připravila program, ve kterém může nezisková organizace získat 30, 16 nebo 10 tisíc Kč.

Pokud vyplníte přihlášku a vyberou vás spolu s dalšími projekty do jednoho z 90 regionálních míst, budou moci o projektu hlasovat zákazníci Tesco žetony, které dostanou za každý nákup.

Jak podat přihlášku:

Návod k vyplnění přihlášky je k nalezení v sekci Ke stažení na webové stránce programu.

Kroky:

Žádost musí obsahovat:

  • Název projektu
  • Popis projektu
  • Rozpočet (včetně uvedení případných dalších zdrojů financování)
  • Doklady identifikující žadatele
  • Přílohy (např. grafické materiály, výroční zprávy apod.)

Program se specializuje na činnosti neziskových v oblastech: sociální a humanitární, vzdělávací, kulturní, zdravotní, ochrana lidských práv, ochrana životního prostředí, péče o ohrožené a znevýhodněné děti a mládež.  Nicméně jako příklad uvádějí opravu hřiště či školy. Je tedy vhodné zmínit některou z oblastí, pokud na ni připravujete projekt, ale není to nezbytné.

Na využití peněz máte 6 kalendářních měsíců od jejich obdržení.

Všechny organizace, které se dostanou do užšího výběru a o nichž bude tedy rozhodováno hlasováním v obchodech v příslušném regionu, musí poskytnout krátkou anotaci k projektu. Dále jej musí aktivně prezentovat na stránkách pomahame.itesco.cz a na facebookovém profilu projektu Vy rozhodujete, my pomáháme. Pod pojmem aktivní prezentace je myšlen nejméně jeden článek s fotografiemi, kde je představen projekt i samotná organizace. V případě vaší výhry v hlasování je nutné zveřejnit další článek o samotné realizaci projektu a opět připojit fotografie, nebo video.

Pokud se do projektu zapojíte, dejte nám o tom prosím vědět na fundraising@skaut.cz, abychom vás mohli podpořit. Děkujeme!

Pavel Trantina - Goblin
dotační specialista
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 975x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu