....

Chyba na stránce: FONS Beníšky 2018 - zážitkový sebezkušenostní lesní kurz, který bude už navždy s tebou. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3825-fons-2018?autologin=1"

FONS Beníšky 2018 - zážitkový sebezkušenostní lesní kurz, který bude už navždy s tebou.

FONS Beníšky 2018 - zážitkový sebezkušenostní lesní kurz, který bude už navždy s tebou.

Máš chuť napít se z pramene?

Hledáš inspiraci nejen pro vedení druhých, ale také pro své životní cesty? Nebojíš se vnést trochu světla do hlubin sebe sama? Rád by ses nechal vytrhnout ze svazujících řetězů studijních, pracovních či skautských povinností a oddal se roli nasávajícího, opečovávaného, hrajícího, spontánně prožívajícího?

Pak právě pro tebe je FONS 2018. A s ním možnost strávit 10 naplněných dní s podobně naladěnými odvážně hledajícími lidmi v prostředí beníškovské chalupy a na krkonošských lukách a v lesích kolem ní. Nouze nebude o intenzivní, fyzicky náročné, zážitkové a sebezkušenostní hry, poklidné sdílení se s druhými a zkoumání dosud nepoznaných hlubin sebe sama, objevování a rozvíjení tvořivých sil v nás, těsný kontakt se zemí, vodou, vzduchem, ohněm a všemi ostatními přírodními zázraky a živly, seberozvoj nejen ve schopnostech a dovednostech potřebných k vedení a podpoře druhých, ale i k nacházení pravé cesty a nevysychajících zdrojů pro sebe sama.

Kromě zážitků z těchto krásných, vysokých a na dřeň drsných věcí se společně budeme těšit z dobrého jídla, energie prastarých trámů chalupy (a vůbec jejího podmanivého genia loci), inspirativního spaní na vonícím seně, kouzla nespoutané pramenité vody, řezání a štípání dřeva, večerů za svitu svic a petrolejových lamp, společného hraní, zpívání, čtení a rozhovorů…

Přihlas se do konce března na http://fons.skauting.cz/

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 873x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu