....

Chyba na stránce: Výroční zpráva Junáka - českého skauta za rok 2017 je hotová. Máme ještě něco doladit? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3829-vyrocni-zprava-junaka-2017-mate-pripominky?autologin=1"

Výroční zpráva Junáka - českého skauta za rok 2017 je hotová. Máme ještě něco doladit?

Výroční zpráva Junáka - českého skauta za rok 2017 je hotová. Máme ještě něco doladit?

Díky, že jste se rozhodli věnovat nám chvíli času. Přispějete svými připomínkami k tomu, aby byla Výroční zpráva Junáka - českého skauta za rok 2017 skvělá a bez chyby? Tým kolem výroční zprávy vaše podněty vyhodnotí a zapracuje. Konečný termín pro přijímání připomínek je pátek 30. března do půlnoci. 

Jak se můžete zapojit do ladění výroční zprávy?

Je to jednoduché. Stáhněte si níže PDF dokument s pracovní verzí výroční zprávy k připomínkování. V náhledu uvidíte rozvržení včetně navrhované sazby a grafiky. Po pečlivém zhlédnutí prosím piště své výtky, komentáře nebo postřehy do tohoto dokumentu. V této fázi nám jde především o Vaše vyjádření k podobám sdělení, k fotografiím, o návrhy doplnění nebo o odhalení šotků. Zatím není třeba provádět formální jazykovou korekturu, ta se zadá až v dalším kroku. Budeme rádi i za Vaše postřehy ke grafickému zpracování a sazbě.

Výroční zpráva 2017 ke stažení zde.


V PDF dokumentu naleznete návrh obálky, vnitřní části brožury, koncept výroční zprávy i její obsahové části. Tým zpracovávající výroční zprávu Vaše podněty vyhodnotí a zapracuje. Konečný termín pro přijímání připomínek je pátek 30. března. Děkujeme za pomoc.

Kdy výroční zpráva vyjde a jak ji budete moci využít?

Výroční zprávu obdrží vedoucí organizačních jednotek spolu s rozesílkou časopisů v druhé polovině dubna. Dále bude možné zakoupit si za symbolickou částku libovolný počet kusů ve skautském obchodě skaut.cz/obchod. K dispozici pro Vás připravíme také elektronickou verzi výroční zprávy, kterou budete moci posílat ve formě odkazu, což se hodí například jako doplněk různých žádostí.

Pro výroční zprávu je možné najít rozsáhlé uplatnění. Ideálně se nabízí jako jeden z komunikačních prvků při komunikaci jednotek se státní správou, institucemi, partnery, firmami, ale také s rodiči dětí nebo laickou veřejností. Ústředí Junáka - českého skauta výroční zprávu zasílá přímo mj. poslankyním a poslancům, senátorkám a senátorům, na odpovídající ministerstva a státní úřady, spolupracujícím organizacím a firmám a podobně. K dispozici ji dostávají samozřejmě i média.

Půjde do oficiální výroční zprávy vložit středisková výroční zpráva?

Ano, počítáme s tím. Regiony a střediska mají k dispozici pěknou novou šablonu pro výrobu vlastní výroční zprávy v podobě "šneka" složeného na třetiny. Šablona je lehce editovatelná v programu Canva, stačí jen přepsat texty nebo vyměnit fotky. Výroční zpráva obohacena o tuto přílohu může být vhodným doplňkem žádosti o grant či podporu jakékoli jednotky Junáka.

Šablona výroční zprávy pro střediska je k dispozici zde.

 

Za TDC a tým kolem výroční zprávy
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1060x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu