....

Chyba na stránce: Dubnový Skautský svět o pěti letech s benjamínky, výběru starosty i tlacích na veřejnoprávní média - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3877-dubnovy-skautsky-svet-o-peti-letech-s-benjaminky-vyberu-starosty-i-tlacich-na-verejnopravni-media?autologin=1"

Dubnový Skautský svět o pěti letech s benjamínky, výběru starosty i tlacích na veřejnoprávní média

Dubnový Skautský svět o pěti letech s benjamínky, výběru starosty i tlacích na veřejnoprávní média

Zajímají vás benjamínci, diskuze o tom, jestli má starosta Junáka obhajovat svůj mandát nebo pohled Karla Hvížďaly na současné tlaky na Českou televizi a Český rozhlas? Vyberte si z široké nabídky témat v aktuálním vydání časopisu Skautský svět.


Kromě tematického článku je v tomto čísle věnován velký prostor právě aktuálnímu záměru Náčelnictva vypsat výběrové řízení na pozici starosty a tomu, zda by měla být tato funkce obhajována pravidelně. K tématu si můžete přečíst přepis z další diskuze cyklu Skauting na rozcestí a dva texty v názorové rubrice.

Ke stažení: Skautský svět - duben 2018 (PDF)

V dubnovém čísle najdete i tyto články:

  • Téma: Pět let s benjamínky: Předškoláci jsou letos už pátým rokem jednou z oficiálních výchovných kategorií naší organizace. V tematickém článku se podrobněji dozvíte o tom,jak se jim daří a co hnutí přinášejí.

  • Jednorožec, který nás už neopustil: Lenka Kopřivová – Koplenka si bez předchozí skautské zkušenosti přišla vyzkoušet skautský vzdělávací kurz. A u skautského vzdělávání zůstala i po něm.

  • Válka proti pravdě: S novinářem a esejistou Karlem Hvížďalou o veřejnoprávních médiích, fake news a současných tlacích na novináře

  • Český skauting: výjimečný či obdobný?: Má český skauting od svého vzniku jistá specifika, nebo vznikal na podobných základech jako v jiných evropských zemích? Jaká to jsou a co nám mohou přinášet dnes? Přečtěte si o zajímavých výstupech z dotazníku, který vznikl v rámci čerstvé diplomové práce a který zodpověděli zástupci několika evropských organizací.


Skautský svět je časopis pro skauty a skautky nad 24 let, tedy především pro činovníky a oldskauty. Měl by přinášet inspiraci a náměty na činnost i růst. Umožnit dospělým skautům se sledovat dění ve skautingu, zapojovat se do něj a být mu nápomocni.

Chcete si Skautský svět přiobjednat?

Jedno číslo Skautského světa stojí 25 Kč. Přiobjednání není složité.

• Pokud jste členy Junáka, stačí Skautský svět přiřadit k patřičnému jménu ve skautISu. Aby tato přiobjednávka byla platná, musí ji autorizovat odpovědný činovník vašeho střediska.

Pokud členy Junáka nejste, využijte k objednání webovou stránku send.cz

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 762x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu