....

Chyba na stránce: Která 3 slova si spojujete se skautingem? Dejte na sv. Jiří vědět světu, co pro vás skauting znamená - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3878-skautsky-den-2018-3-slova?autologin=1"

Která 3 slova si spojujete se skautingem? Dejte na sv. Jiří vědět světu, co pro vás skauting znamená

Která 3 slova si spojujete se skautingem? Dejte na sv. Jiří vědět světu, co pro vás skauting znamená

Stejně jako každý rok si i letos 24. dubna připomeneme den svatého Jiří, patrona všech skautů a skautek. Slaví se různě a fantazii se meze nekladou; můžete se zapojit do jedné z mnoha akcí pro skauty i veřejnost po celé republice nebo třeba uspořádat tématickou oddílovou schůzku. My pro vás k tomu máme jednu speciální výzvu!

#skautingna3

Skauting pro každého znamená něco jiného, a leckdy není snadné to jednoduše vysvětlit. Dejte svému okolí vědět, co je ve skautingu důležité právě pro vás. Jak by to mělo vypadat? Jediné pravidlo je vyjádřit to třemi slovy, které vám skauting asociují a připadají vám nejvýstižnější. Můžete se vyfotit sami nebo s přáteli, natočit krátké video nebo jen napsat text a označit ho hashtagy #skaut a #skautingna3. A nezapomeňte na šátek nebo kroj! :)

Sdílejte #skautingna3 se svým okolím a přáteli

Sdlíejte příspěvek na sociálních sítích a inspirujte své známé a kamarády! Nezapomeňte přidat hashtagy #skaut a #skautingna3. Díky tomu můžete sami sledovat, jak příspěvky ostatních přibývají. My budeme ty nejlepší vybírat a sdílet je na oficiálních profilech Junáka - českého skauta: na Facebooku, Instagramu i Twitteru.

Využijte facebookový rámeček na profilovku

Pokud chcete na sociálních sítích oslavit Skautský den naplno, nezapomeňte využít také facebookový rámeček na profilovku! Najdete ho na facebookové stránce Junáka - českého skauta. :)

A co je hlavní? Skautský den si pořádně užijte: oslavte jej s družinou, oddílem a přáteli. Je přeci i váš!

 

Charlene Urychová - Šája

manažerka sociálních sítí

 

Lukáš Neuheisl

redaktor externí komunikace

 

Petr Vaněk - Permi

zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2217x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu