....

Chyba na stránce: Rukověť bezpečnosti do všech středisek - aktualizovaná příručka Bezpečně s dětmi a mládeží - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3882-rukovet-bezpecnosti-do-vsech-stredisek-aktualizovana-prirucka-bezpecne-s-detmi-a-mladezi?autologin=1"

Rukověť bezpečnosti do všech středisek - aktualizovaná příručka Bezpečně s dětmi a mládeží

Rukověť bezpečnosti do všech středisek - aktualizovaná příručka Bezpečně s dětmi a mládeží

Všem vedoucím středisek spolu s dubnovými časopisy dorazí také aktualizovaná příručka Bezpečně s dětmi a mládeží. Neváhejte ji prolistovat, oživit si zásady bezpečnosti při práci s dětmi a na střediskové radě či při jiné příležitosti připomenout tyto zásady všem oddílovým radám, tábory se blíží.

Nejbezpečnější cestou k předcházení všech mimořádných událostí je především prevence, tedy odhadnutí možných následků určitého konání. Celoroční činnost klasického dětského kolektivu bývá velmi rozsáhlá, a tak pamatovat úplně na vše je zejména u začínajících vedoucích poměrně náročné. Právě k připomenutí možných úskalí čekajících na příležitost je vhodná příručka Bezpečně s dětmi a mládeží, vydaná Mladými ochránci přírody ve spolupráci s ČRDM a za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Příručka na základě bohatých praktických zkušeností autorů – Jany Stibralové a Jana Kutého – upozorňuje na možná rizika a radí, jak se jim vyhnout. Publikace Vás nezklame ani pojetím obecně právního rámce činnosti s dětmi a mládeží.

 --

Barbora Tichavová (Rozárka)
zpravodajka VRJ pro dospělé

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1995x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

9 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu